Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » DÓSA FANNI hogy tett szert...

DÓSA FANNI hogy tett szert erre a nagy hírnévre?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mióta ilyen népszerű?

Jár iskolába?

Miket csinált hogy mindenki ismeri?Vki elmagyarázná résztetesebben?


NE értsétek félre, nem akarom utánozni vagy követni a példáját!



2014. jan. 5. 18:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Életemben nem hallottam a nevét, szóval gondolom nem tudományos áttörést ért el, hanem valami alja népréteg szórakoztatására odarakott celeb lehet.
2014. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Hányszor kérdezitek még meg???? Egy senki! De ismert akar lenni! De ha folyton itt kérdezgetitek, meg is kapja az ismertséget!
2014. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, rákerestem, de még most sem tudom, ki ő, hiába láttam fotót róla. Egyéb tartalmas információt nem szolgáltat Dósa Fanniról az Internet, így azt kell gondolnom, hogy csak a Te szemedben híres. Ha gondolod, linkelhetsz valami olyan oldalt, ahonnan megismerhetem.
2014. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
kitette a mellet es a segget a facebookon. ennyi
2014. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem hallottam még róla...
2014. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
nagyon híres lehet, én konkrétan azt sem tudom hogy ki az. És nem fogok rákeresni, ha más sem talált róla semmit, akkor biztos te vagy az és magadat reklámozod.
2014. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

facebook:

[link]

Ask.fm-en is fenn van de azt már nem tudom linkelni...

2014. jan. 5. 19:02
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Annyira nem celeb, hogy amikor rákerestem, olyat se adott ki a google, ahol más hívja őt celebnek, vagy foglalkoznának vele. Magyarul senki le se szarja:D Azért egy normálisabb celebről legalább kidob a google olyat, ahol beszélnek vagy írnak róla.
2014. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

6-os!

A* nád!

2014. jan. 5. 19:05
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

Az Ask.fm-en az egyik kérdező húga is fent van, tegnap volt egy kérdés róla. Akkor ő is egy csuda nagy sztár ám! :P

Na Fannika így jártál nem ismer téged senki se. BURN! :D

2014. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!