Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elolvassa a levelem?

Szerintetek elolvassa a levelem?

Figyelt kérdés
Szeretnék küldeni egy színésznek levelet,szerintetek elolvassa? Írtam bele egy kérdést,és arra lennék kíváncsi,hogy ilyen esetben ha nem egy nyálas ömlengős szerelmes tinilevél,hanem egy normális levél,amiben van egy kérdés,akkor átadja a titkárnő a színésznek? (Éppen nem forgat,úgyhogy gondolom most nincs az,h nem tud aláírni stb.)

2016. júl. 12. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem titkárnője van, hanem menedzsere, marketingesei és ha nagyon híres, akkor egy fan service kezeli.

Valszeg nem fogja elolvasni, mert ha nem is forgat jobb dolga is van ennél.

Az csak a mesében van, hogy több milliós rajongótábor minden tagjával foglalkozik a híresség. Leszarja őket, a saját környezetével foglalkozik és a rajongók levannak tudva egy sajtóközleménnyel, amiben azt írja, hogy mindenkinek hálás és szeret mindenkit.

2016. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha magyar és normális ember, akkor esetleg elolvassa.
2016. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagyon híres, írhatsz neki akármit, nem ő fogja elolvasni, sem válaszolni rá.
2016. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csak ha nagy szerencséd van és éppen ott van vagy kedve van. De valahol megérthetö, nem egyet kap naponta ;)
2016. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Tuti nem. Gyerekkoromban küldtem egyet egy magyar "hírességnek", hetekig vártam, hogy jöjjön a postás, de hiába.
2016. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban a Zanzibár zenekarnak kültem és nagyon kedvesek voltak visszaírtak egy képeslapon, aláírásokkal. :D Rajzoltam is nekik és azt is odaírták, hogy tetszett a rajzom. xD Dehát ők amúgy is nagyon kedveseknek tűntek. :3
2016. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem kiábrándítás, de nem foglalkoznak ilyen dolgokkal..
2016. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
Írjál nyugodtan, ha olyan biztosan továbbítják majd, dee ne Fülemülü névvel. :D :D
2016. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Blade Bone ***** válasza:
Vagy lehet pont ez tetszene neki. :D
2016. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Biztos XDXD
2016. júl. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!