Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek az ellen, ha anya...

Mit tehetek az ellen, ha anya állandóan átveszi a leveleimet és elolvassa mindet?

Figyelt kérdés

Nem lakok már otthon, távolabb lakok tőle, testvérem hazában, azonban a lakcímet nem irathatom át, így anyához vagyok bejelentve.

Hiába kértem már meg 100x, hogy ne bontsa ki, kibontja.

Beleolvas a személyes dolgaimba, a banki papírokba, a munkámmal kapcsolatos dolgokba, mindenbe!

Mit tudnék tenni?

Nagyon bosszant és nagyon mérges vagyok már rá!

21 éves vagyok, ha ez számít.


2014. dec. 8. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyitsz egy postafiókot a nevedre. A neked szóló levelek oda fognak menni.
2014. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
postanal atiranyittathadod a leveleidet, nem kell, hogy hivatalosan is arra a cimre legyel bejelentkezve
2014. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A bankban és a munkahelyeden is bejelentheted, hogy megváltozott a levelezési címed, nem függ össze az állandó lakcímeddel.
2014. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Átjelentkezel! ha amúgy se ott laksz akkor logikusan hangzik! Az előttem válaszolók pedig pontosan leírták a többi változatot!
2014. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Magánleveleidet nyugodtan kérd a tartózkodási helyedre. Anyádat meg meg kellene nevelni az elemi udvariassági szabályokra.
2014. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, attól hogy nem vagy a tesódhoz bejelentkezve, attól még megadhatod azt a címet mindenhol levelezési címnek.
2014. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, az anya nem udvariatlan, hanem törvényt sért!
2014. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A banktól kérsz elektronikus ügyintézést, ezután nem kapsz semmit papír formában (olcsóbb is).

Az önkormányzatnál nyitsz elektronikus ügyfélkaput és onnantól kezdve minden hivatalos iratot elektronikusan kérsz.

Gyakorlatilag semmilyen ügyintézéshez nem kell papír alapú értesítés.

2014. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Levelezési címnek azt adsz meg, amit csak akarsz, nem ellenőrzi senki. Add meg mindenhol a mostani címedet, és kész.

De miért nem ugatod le? Velem ezt egyszer csinálná meg anyám, biztos, hogy minden szeretetem és tiszteletem ellenére lekiabálnám a haját a fejéről, hogy mit képzel magáról...

2014. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!