Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is beteg emberek...

Szerintetek is beteg emberek lehetnek a divat tervezők?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, meg elég csak nézni sok lányon tényleg ezt a nagyon lenge vékony kis ruhákat amiből kibukik mindenük, a mini rövidnadrágról nem beszélve ami, tényleg olyan h szószerint látni a csaj seggét, mintha nem lenne rajta nadrág. De ennyi erővel nem is kell hogy ruhát hordjanak, lassan már tényleg meztelenek.

Ezeknek a ruhagyártó divattervező embereknek, milyen lehet a mentalitásuk, milyen beteg elmére vall ? elképzelem hogy ott ülnek ilyen rajzokon a sok magát nagyra tartó okos ember és... em is tudom mi alapján tervezik a ruhát ?

Ezt a mentalitást nem tudom megérteni.. hogy gondolják hogy jajj vágjunk le még egy kicsit ebből és ebből hogy azért szellőzzön és jó piac lesz belőle, eladni mint új kollekció ? Hova gondolnak, meddig akarnak menni, hova akarják juttatni ezzel a nőket ? Vagy ez is olyan dolog hogy versenyeznek egymással, ki tud merészebbet.. az meg már senkit nem zavar hogy emberekről van szó és viselni fogják a ruhát..


2016. júl. 13. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek akik tervezik az ilyen ruhákat, milyen életet élnek ? náluk pl alap a nudizmus, vagy ha lát egy meztelen nőt az utcán az természetes neki ? érdekelne mégis egy ilyen embernek a mentalitása, hogyan gondolkodik dolgokról
2016. júl. 13. 15:56
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek akkor beszélnek divatról, hogyha az nevetséges.
2016. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nőknek persze nem tünik fel mert nekik létszükséglet az ilen ruha, sőt még védik is, nem értik mi a gond vele. de csak egy hasonlat képp ez olyan dolog mintha én a boxeromra amiből félig kilóg a péniszem azt mondanám h Na felveszem a nadrágom.. és akkor szerintem az normális
2016. júl. 13. 16:10
 4/9 Üres tükör ***** válasza:
70%

Nem vagy egy kicsit prud? :P


Ezek a ruhak olyan orszagok divattervezoinek a keze munkaja, ahol az onkifejezes sokkal szabadabb, mint nalunk.

2016. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lefogadom, a legtöbb divattervező, nő, kislányok, rózsaszin felhőkbe, szürreális álmokban élnek de valami nagyon durván el vannak tellve
2016. júl. 13. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jó a meglátásod! Szerintem sem csinálnak erkölcsi kérdést a divattervezésből, öltöztetésből. Sőt, szerintem munkik legjava tükrözi személyiségüket, identitásukat, mentális beállítottságukat. Nagyon fontos kérdés az, hogy milyen hatással vannak a külvilágra. Azok a ruházatok, illetve azoknak hatásai milyen hatással vannak egy szemlélőre, az emberekre, a társadalomra? Milyen hatást váltanak ki? Szexuális magatartás befolyásolása, intimitás befolyásolása, erkölcs züllesztés, megbotránkoztatás keltés stb., stb?

Valóban, igazad van. Pénzért terjesztett erkölcstelenség kiváltó némelyek munkája. Tehát az erkölcs nem érdekli őket, csak az, hogy jól megtömködhessék a zsebüket az újabb és újabb divatmánia, amely mesterségesen gerjesztett, kielégítésével.

2016. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amit tapasztalok, ott látom a hibát társadalomra nézve, de egyszerü a logika, képlet, ha jól néz ki egy nő, arra beindulnak a férfiak, ha úgy néz ki jól egy nő, hogy kint van a melle meg a segge, akkor mit csináljon egy férfi ? elkerülhetettlen hogy elkezd érdeklődni, eddig nincs is gond, a gond ott kezdődik h visszatükröződik ez már nőktől, látni hogy elegük van már hogy minden úton-útfélen nyomulnak rá, beszólnak, flörtölnek neki, és erről a nők úgy beszélnek mintha a férfiak hibája lenne.. persze részben az ő hibájuk is.

De könyörgöm.. Egyszerü, nem kell olyan kivágott ruhát venni. Miért nem változtatnak ezen nők.. azzal is tisztában lehetnének hogy ha kint van a segge akkor elkerülhetettlen hogy ne szóljanak be neki. De akkor is h ezt tudják, miért nem változtatnak.. Már csak ezért is érdekel az ilyen divattervezős nők mentalitása, hogy ő nem szokott ilyen ruhákat venni ? nem érik ilyen dolgok ? Ha igen, ő nem gondolkozik el ezen, vagy nem bánja magában valamennyire is ?

2016. júl. 13. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy állat vagy, nem indok arra, hogy valaki mást beszabályozz. Innen egy lépés a csador.


Uralkodj magadon, az isten szerelmére, vagy költözz valamj puszta közepére.

2016. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének betegek? Van egy igény, melynek a kielégítését fiatalabb, jobb alakú nők részéről nagyjából elfogadja a társadalom: minél kisebb ruhát húzni.

(az most lényegtelen, hogy a dögmeleg miatt vetkőzik-e neki, vagy magát akarja mutogatni).

Aki ilyet szeretne hordani, talál.

Aki nem, annak rengeteg egyéb fazonú ruha áll rendelkezésére.

Hol itt a betegség?

2016. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!