Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van annyi angol tanulós...

Miért van annyi angol tanulós hülye reklám?

Figyelt kérdés
Mindennap látom ezen az oldalon "angol tanulás forradalma" 99.9 százalék egy nap alatt megtanul angolul ezzel a csodás módszerrel" és ilyenek a képek meg random civilek a fejükön valami még kicsit sem igazinak tűnő szerkezettel. miért reklámozzák a kamut? Még a hülye is tudja hogy nem lehet egy nap alatt folyékonyan angolul megtanulni...

2016. júl. 15. 07:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem most azt írja h szerezzek brit diplomát előbb meg iskolatáskát ajánl pedig egyik se kell...
2016. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nevetni fogsz, #9-es, de ufócseppeket webbetegen, házipatikán is reklámoznak, pedig ezek az oldalak túlnyomórészt ellenőrzött, releváns infókat tartalmaznak.
2016. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már nem látom ezeket, műxik az adblock, de azt tapasztaltam korábban, hogy ha megnyitottam akár csak egy útikritikát, utána folyamatosan utazási reklámokat nyomott. Gondolom, vannak szezonális dolgok, még azt is simán el tudom képzelni (nem vagyok ebben szakember), hogy a bárhol megadott életkornak, nemnek stb. is van köze hozzá (a böngészési szokásokon kívül), hogy mit dobál fel, meg vannak olyanok, amiket random nyom mindenkinek.
2016. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!