Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom, úgy hogy akik...

Csak én látom, úgy hogy akik szinte semmit nem osztanak meg magukról a Facebookon, ők sokkal lazább, nyitottabb, humorosabb emberek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekik van életük. És magánéletük.

Vannak saját céljaik, nem csak az számít mit mutat a másiknak, mit gondol a másik.

2016. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem inkább tudatos.

Rengeteget fogytam, kikupálódtam aztán most hirtelen kikerült rólam egy kép. Na ennyi levelet nem tudom mikor kaptam utoljára

Nameg. Akik csesztettek a suliba azok probalnak most velem bandázni meg randira hívni. Mit ne mondjak annyi szivatás után jo nekik kosarat adni.

Ja és persze van életem amit nem hiszem, hogy posztokba kéne mutogatni. 😉

2016. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom hogy általánosságban ez igaz-e, de például velem ezzel telibetaláltál
2016. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Ez kedves kerdezo, a Pitagorasz Facebook-tetel kisse atvitt ertelemben.

Avagy:

Facebookon a dekoltazs merete egyenesen aranyos a likeok szamaval es forditottan aranyos az IQ-val.

Aki nem tarja a kirakat ele mindenet, annak van igazi elete. Mig a tobbi csak belul szanalmas, megkeseredett ember tele onertelesi problemakkal, aki a netes likeokban keresi a boldogsagat.

2016. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit sem osztok meg facebookon (talán 2 videót osztottam meg amiben valami emberséges történik - pl. pizzát visz a hajléktalannak, majd átöltözve hajléktalannak teszteli, hogy megosztja-e vele) mégsem vagyok sem laza, sem nyitott, sem humoros.


Meg is látszik ez azon, hogy utoljára aki nem a családhoz tartozik kb. január elején hívott, akkor is munka miatt. Facebookon meg december 23.-án írtak rám utoljára.


Elég egy szar alak vagyok, de ez van. 22 év alatt megszoktam :D

2016. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen, én laza, nyitott és humoros ember vagyok, aki szerény és véletlen se beképzelt. :)) Nem osztok meg semmit az észbuborékon. Jaj, minnyá' szétesek...!!! Help! Majd' elfelejtettem, nem cska hogy van humorom, de egyszerűen zseniális!

Ismerek egy viccet:

-Igen?

-De.

Na ugye megmondtam! Ribizli. Boborján utánzat. Hányás.

2016. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem feltétlen, de mindenképpen kevesebb visszajelzésre van szüksége a jóléthez, illetve kevésbé érdeklik, hogy fél-ismerősök mit gondolnak róla, ami azért pozitív. Azt nem tudom, hogy humorosabbak-e
2016. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy hogy nem unjá(to)k még ezt az oldalt... :O

Nem vagyok fent, mert értelmetlennek találom.

Ennek ellenére kifejezetten görcsös és zárkózott vagyok. Még az utcára is utálok kimenni.

2016. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!