Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi alapján pontoznak emberek?...

Mi alapján pontoznak emberek? Most akkor azt írjam, amit hallani akar?

Figyelt kérdés

Ha a feltett kérdésre sok embertől vár választ a kérdező, akkor az sanszos, hogy sokféle lesz. Mindegyik válaszban van igazság. Ha a saját tapasztalatomat írom le, mindegy, hogy pozitív vagy negatív, tuti, hogy lepontoznak.

Miért kérdez itt, aki nem akarja hallani az igazságot?



2016. júl. 15. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Úgy vettem észre, hogy a család kategóriában mindenre rányomják a negatív értékelést. Nemrég még 93%-os voltam, most 89%-on állok.

Jellemzően ha kiállsz mondjuk a nők mellett, akkor feminista vagy és lepontoznak. Ha sérelmezel valamit egy nővel kapcsolatban, akkor viszont nő gyűlölő és azért pontoznak le. Ha előrébb helyezed egy állat életét egy emberénél akkor azért. Ha nem, akkor épp azért.


Itt erősen jelen van az a réteg, amelyik számára csak az hasznos válasz, amelyik az ő nézeteit tükrözi.

De a kedvenceim azok a kérdezők és válaszolók, akik sport és diéta témakörben okoskodnak, de orbitális marhaságokat írnak. Annyira, hogy már nem lehet elmenni mellette szó nélkül. Természetesen ez megint lepontozást von maga után és sok kérdező is hajlamos csak azokat a válaszokat hasznosnak tekinteni, amelyik neki megfelel. Még ha a realitásnak nem is felel meg...

2016. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MZ.per.X ***** válasza:
66%
Az egyén tapasztalata nem feltétlenül jelenti az igazságot. A pontozásnál meg inkább az számít mennyire szimpatizál valaki a válasszal, nem az hogy objektíven nézve mennyire hasznos.
2016. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán minek is pontozza más a választ a kérdezőn kívül. Odaig eljutottam, hogy nem is fogok foglalkozni eztan vele, csak ha lefelé csúszkál a százalékom, azt hihetik, hogy gyökér vagyok, pedig igyekszem reális válaszokat fogalmazni.
2016. júl. 15. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

# 3

Család kategóriában gyakori, hogy olyan kérdést tesznek fel, amire nem létezik rossz válasz. Mégis minden válasz 50% alatt van. Ebből sok minden levonható.

2016. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
a GYK az idióta emberek gyűjtő helye :D rengeteg az olyan akinek van egy kis zizije... főleg ezo kategóriában. No meg a trollok. Akad 1-2 normális figura is akikkel akár privátban is lehet jókat filozofálni de mint mondtam a többségük zitis. Kikérik az ember véleményét és csak a sajátjukat szajkózzák meg ilyenek.. hát mi ez már?! :D
2016. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne vedd nagyon a lelkedre ezt a pontozást! :) Én pontosan tudtam magamról, hogy nem mindig lesznek népszerűek a hozzászólásaim, mert nem azt írom amit a kérdező szeretne hallani. Hát istenem, valahogy ki fogom bírni. 😄😁
2016. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Inessential ***** válasza:
81%

Minek kell a pontozásokkal foglalkozni?

Tudtommal senki nem halt még bele a lepontozásba.

2016. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Sok az olyan kérdés, ami tapasztalatra vagy véleményre kérdez.

Ezekkel pedig nem mindenki fog egyetérteni...

Tehát meg kéne szüntetni ezt az egész pontozós rendszert. (Egyáltalán, ennek mi értelme van?)

2016. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Inessential ***** válasza:
61%

"Tehát meg kéne szüntetni ezt az egész pontozós rendszert. (Egyáltalán, ennek mi értelme van?)"


Az az értelme, hogy ezek a pontok alapján dől el, hogy ki hány százalékos és a toplistán is ezekkel a pontokkal tudsz előrébb kerülni.

2016. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy más szerint is ěrdekesen működik a dolog.
2016. júl. 18. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!