Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet egy életet teljesen...

Lehet egy életet teljesen előről újrakezdeni? Akár felnőttként is? Lelépni messzire, új kapcsolatokat kialakitani ahol a kutya se ismeri a múltad?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Hogy ment? Miért tettétek?

Nálam nagyon kezd betellni a pohár úgy minden téren, családom az egyetlen ami jelenleg idefűz meg a viszonylag jó munkahelyem (de hosszútávon nem kifizetődő).



2016. júl. 5. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

En egy ideje ezt tervezgetem. Kulfold. Erdemes lelepni es ujrakezdeni. Akarhany eves is az ember.

Kiszakadni es megteremteni egy olyan kozeget, ahol boldog lehet az ember.

Emiatt meg neten lehet rokonokkal tartani a kapcsolatot. ;)

2016. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valamit megbántál végül

'S már jobb lenne mindent eltemetni

Elölről már nem, de újra

Bármikor el tudod kezdeni"

2016. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen költöztem el a szülőfalumból pár száz km-rel távolabbra, a párkapcsolatom és új munka miatt. Itt a barátomon kívül senkit nem ismertem, és tulajdonképpen mondhatom, hogy teljesen új életet kezdtem. Nekem ez nagyon jól jött, mert a régi környezetemben nem éreztem jól magam, valahogy rám ragadt a régi énem, amikor még csendes, félénk voltam, iskolában is emiatt voltak problémáim o.társakkal, és felnőttként se tudtam felszabadultnak érezni magam azon a környéken, ismerős emberek között holott egyébként nagyon sokat változtam pozitívan. Itt az új lakhelyemen eleve a nyitottabb, vagányabb énemet vettem elő kezdetektől fogva. Ha itt is úgy indítottam volna, mint tizenévesen a középsuliban akkor megint ugyanott lennék, barátok nélkül, kalandok nélkül.... Most meg van egy szuper munkahelyem, ahol jól kijövök mindenkivel. Van egy boldog párkapcsolatom. Járok sokfelé, utazok, barátokkal fesztiválozok (de akár egyedül is elmennék, már nem vagyok félős).. Szóval ez a lényeg, hogy ha új helyre is költözöl, neked is meg kell változnod elejétől, nehogy u.ott el legyen rontva minden, mint régen.
2016. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kalandvágyból párszor kezdtem új életet.

De ezt mindig úgy tettem, hogy volt hova visszamennem, ha nem jól alakultak a dolgaim.

Így nem kellett az új helyen stresszelnem hogy minden összejöjjön, de összejött.

Ezeknek a történeteknek csak azért lett vége, mert meguntam az ottani létet, és visszamentem a régi házamba, ahol régen is éltem.

De kalandnak mindig jó volt, új életkörülmények, új szituációk, új városok.

nagyon sokat tanul az ember így.

2016. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!