Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit bízzak meg, hogy szerezzen...

Kit bízzak meg, hogy szerezzen nekem önkénteseket, legalább tizet?

Figyelt kérdés
Nincsenek a baráti körömben olyanok, akiknek ez bejönne, de szeretnék az embereknek segíteni. Ezt dolgot kb olyan módon értem, mnt a közvetítés
2016. júl. 19. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem te csatlakozol másokhoz? Vagy olyan szervezethez, ahol fogadnak önkénteseket?
2016. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen módon a akarsz az embereken segíteni?
2016. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már van szervezetem de ez egy szolgálat. Ki akarom fejleszteni, több területre mert ha egyedül csinálom nagyon lassan megy. De van honlapunk, aki akarja annak privátban megadom a címet ahol megtalálja. Szóval párhuzamos fejlesztéseket szeretnék, nem így ahogy most. Ok, én látom át, de részlegeket akarok létrehozni, mert nincs időm mimdig minden területre. Hogy akarok segíteni? Pénzzel, adománnyal, ennivalóval, lelkileg mindenhogy. Mondom ez működik, de stábok kellenek
2016. júl. 19. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívesen részt vennék ilyen munkában, de csak akkor, ha a városomban van, és nem csak diákok vesznek részt benne, hanem főként inkább felnőttek.

Hol működik a szervezetetek?

2016. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen részlegek fejlesztésére vársz önkénteseket?
2016. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek írtam privátban válaszokat
2016. júl. 19. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
honlap címét nekem is elküldheted
2016. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!