Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy introvertált ember hogyan...

Egy introvertált ember hogyan szerezzen magának barátokat?

Figyelt kérdés
Van 2, pár éve tartó baráti kapcsolatom, de az illetők sajnos más városban tanulnak így nagyon ritkán találkozunk. Nekik sikerült új baráti kapcsolatokat kiépíteni, de én nem találtam senkit. A sulimban nagyon kevés normális ember van, eleinte próbáltam ismerkedni, de senkit nem éreztem maradandónak így nem áldoztam több energiát rá. Nem járok el gyakran otthonról, ha igen akkor sem merek csak úgy odamenni valakihez és dumálni vele. Mi lesz így velem? Magányos vagyok.

2015. jún. 22. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

" Nem járok el gyakran otthonról, ha igen akkor sem merek csak úgy odamenni valakihez és dumálni vele. "


Akkor talán járj el otthonról és menj oda másokhoz, ne ilen hülyeségekre fogd, hogy nincsenek baarátaid. Elárulom, az introvertált nem azt jelenti, hogy beszari vagy és nem mersz odamenni másokhoz, ez szimplán töketlenség. Gyakorolni kell és kész meg energiát fektetni bele.

2015. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az introvertált általában nem egy hangos buligéza, szóval nem lesz egyszerű. Én is csak azokkal tudok barátkozni, akikben látok valamit, vagy hasonló az érdeklődési körünk. Attól, hogy te introvertált vagy, semmivel nem vagy kevesebb. Próbálj meg feloldódni.
2015. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szintén introvertáltként annyit tudok tanácsolni, hogy zártabb, szűkebb, kisebb csoportokban, körökben ismerkedj. nekem legalábbis ez segít. túl sok embertől túlfeszülök és leszívja az energiámat, hogy elboldoguljak a tömegben, viszont kisebb társasággal elvagyok, mint a befőtt.

vannak olyanok a sulidban, akiken látszik, hogy szintén jobban szeretnek kevesebb ember között lenni? hozzájuk talán már oda mersz menni, esetleg egyenként jobban megéri. kevesebb a stressz, nem szív le a sokaság.

általában egy jelzésértékű megszólalás már sokat jelent, ha izgulós-szégyenlős vagy, például "szia! van kedved beszélgetni óra után / akármikormáskor / ma este?"

ennyi. aztán vagy igent mond vagy nemet, de te máris kezdeményeztél és lehet bármi a végkimenetel.

ha megkérdezi, miért, a válasz egyszerű, már leírtad: "szeretnék megismerni érdekes embereket és miért ne?"

2015. jún. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha suliba jársz, akkor menj oda emberekhez, és mond azt nekik, hogy: Szia, bocsi, te érted ezt a feladatot, amit a tanár magyarázott órán? És el tudod magyarázni? Aztán kérdezd meg, hogy tanulta-e már korábban beszélgessetek a korábbi suliról. Ezt meg lehet csinálni sok mindenkivel. Valaki csak szimpatikus lesz. Sok sikert!
2015. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát, nem tudom :D Én sose mentem oda senkihez sem, egyszerűen csak jött :D Suliban lett egy barátnőm, és kész, a többiekkel amolyan beszélgetünk, és ennyi kapcsolatom volt. Otthon se tudtam barátkozni, nem mentem el semerre sem, már a boltba is valami mizéria volt elindulni, mert ott emberek vannak, és semmi kedvem hozzájuk :( Mindig mindenki kérdezte, hogy vagyok, rég láttak, hogy megy a suli, én meg mosolyogva válaszoltam, de közben azon rimánkodtam, hogy számolja már le az összeget, és mehessek végre :D Nem azt mondom, hogy nem érdekelnek az emberek, de én csak azzal állok szóba, akivel jól érzem magam. Munkahelyemen se szereztem sok barátot magamnak, pont amiatt, mert ha valaki nem szimpatikus, akkor inkább nem vagyok rá vevő, tőlem aztán fejre is állhat. Van egy-két barátom, és kész, ők ott vannak mindig, de én egymagamban is elvagyok, nekem az a pihenés, ha itthon lehetek, senki sem szól hozzám, írhatok, rajzolhatok, elmerülhetek a saját világomban :-)Ha pedig kedvem van, találkozok velük, ennyi :D Szerintem először próbálj meg interneten haverkodni, hátha jobban bejön. Ott legalább kiderül, van e esély a barátságra. Mást nem tudsz tenni, nekem egyáltalán nem menne az, hogy úgy indulok el valamerre barátot vadászni...
2015. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!