Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért várják el az emberek,...

Miért várják el az emberek, hogy 35 fokban hosszú ruhában, nadrágban menjen valaki temetésre? Mi a sértő egy ízléses ujjatlan fekete egyberuhában?

Figyelt kérdés
Őszintén nem értem, hogy miért kellene rosszul lennem a melegben hosszú nadrágban. Egyáltalán mit foglalkoznak ezzel mások? Nem az a lényeg, hogy ott vagyok, mert fontos volt nekem? Nincs kint a bögyöm, mèg sminket sem tervezek, mert nem lenne értelme, de nagyon bosszant, hogy mások ezzel jönnek, hogy nem illik, hogy térd fölé érjen, meg illetlenség az ujjatlan. Nyilván nem mutogatni megyek magam, de szerintem baromság nyáron beöltözni nyakig.

2016. júl. 19. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnalom, hogy ez tortent veled.


Vannak szokasok, amiket a tarsadalom alakitott ki, gondolom azert ismersz parat.

Ilyen ez a temetos dolog is: fekete ruha. Akkor nem tudom esetleg egy kis lenge bolero, ha mondjuk nem tul vekony a vallresz meg talan nem olyan durva. Meg ha nem tul rovid. Van a tescoban kis nyari bolero


Kep neluk eleg nehez elkepzelni mirol beszelsz, nekem egybol egy nyari ruha jon le a kerdesbol.

2016. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Te vagy az özvegy, azt veszel fel, amit akarsz, ne mások akarják már megmondani neked, hogy gyászold a párod.

Őszinte részvétem.

2016. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már kezdek besokallni, hogy minenhová megfeleljek. Hihetetlen, hogy gonosz, mindenbe beleokoskodó emberek még ilyenkor is mással foglalkoznak, mint ami valóban a lényeg. Amilyen állapotok uralkodnak itthon, a fene se gondolta volna, hogy ilyen részletekre is kell gondolni. Egyébként is szeretne mindenki irányítani. A baj az, hogy ahány ember, annyi irány. Mindegy, már elmúlt a dühöm, lehet, hogy jobban fel is fújtam, mint kellene.

Mindenkinek köszönöm.

2016. júl. 19. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!