Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lesz egy nagy rokkerből...

Hogy lesz egy nagy rokkerből egy swag rapper?

Figyelt kérdés

A volt osztálytársam nagy rokker volt, zenekaros pólók fekete cuccok, lánc, járt koncertre folyton azért sírt, hogy nem a 80as években vagyunk, meg meghalt a kedvenc gitárosa... Mindig mutatta a metál villát,

Most nézem a képeket már levágatta a haját, rapper sapkát hord és mutatja a fuckot!


Hogy lesz valakiből 1 év alatt rokkerbol ilyen rapper swag yolo?



2014. jún. 21. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Asszimilálódott a környezetébe.
2014. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átöltözik.
2014. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Úgy,hogy ő egy "Divatrocker" volt.

Egy igazi rocker nem vált stílust...

2014. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Az előttem szólónak igaza van..csak annyival egészíteném ki, hogy a rock az nem egy stílus, hanem egy életérzés :)
2014. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert divatköcsög
2014. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az újfajta "swag repp"-nek sincs semmi köze az igazi repp-hez. Én régóta repper vagyok és nem váltottam át erre az újdivati fosra. Nem is tudnék, mert ez is egy életérzés nem pedig divat. Az meg, hogy meghallgatom a rockot is az nem jelenti azt, hogy külsőre is olyan vagyok, de egyébként van sok más stílusú zene, amit szeretek. Kicsit szégyen ez a új divat, mert a reppereket szégyenítik meg.. régen pedig a rockereknek volt szégyen az emo, mert általában akkor is szerették az emberek ezt keverni..
2014. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Feltételezem az osztálytárs alapján, hogy tizenévesekről van szó.


Nos, akármennyire is "életérzés" egy szubkultúra, a tizenéves kor egyik markáns sajátossága, hogy a kamaszember keresgeti önmagát, egyáltalán nem ritka, hogy sokszor stílust vált - legyen szó érdeklődésről, zenéről, öltözködésről, "életfilozófiáról". Lényegébn az identitáskrízis és keresgélés egy elég hasznos módja, nem elítélendő - persze kortársak között jön a fújás és a "pózer" jelző, holott amíg az adott stílust követi az illető, totálisan beleéli magát, csak ahogy belül is ingadékonyabb (és befolyásolhatóbb - igen, minden tizenéves befolyásolhatóbb!) úgy kívül is átbillenhet más oldalra, más témákba, stílusba szeret bele ugyanolyan vehemenciával. Egy idő után majd kialakul nála, miben is találja meg önmagát.


Vannak, akik már fiatalon lehorgonyoznak egy stílusnál és onnan nem moccannak soha többé (aztán felnőttként vagy nyugisabban kissé, de megmarad, vagy felőrlődik), viszont gyakrabban vannak ilyen váltások. Ne lepődj meg rajta. :)


Saját példát is írhatnék, hány stádiumon és stíluson menten keresztül, és hogy bőven felnőttként mi alakult ki belőle, de az hosszú lenne :D

2014. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!