Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek találkozni a barátom...

Nem merek találkozni a barátommal. Osztálytársam, első osztálytól, sőt, óvoda óta ismerem őt.2 hónapja és 2 hete járunk. Mindig mondja találkozzunk. Én kifogást keresek mindig!?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és ő is engem. Valaki.Kérem segítsen? de kíméljetek a gonosz válaszoktól. Előre is kössz.

2016. júl. 20. 23:47
 1/10 anonim válasza:
Ez miert a fogyokurak, paleo dieta forumban van?
2016. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ő hány èves? Mitől félsz pontosan? A két és fél hónap alatt mennyit találkoztatok?
2016. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elso. Bocsi, nem figyeltem a téma választásnál. Második. Mindketten 13 évesek vagyunk, egyszer sem taliztunk. De lehet, hogy a hétvégén a strandon fogunk. De ott lesznek anyukámék, és ott azért nem merek vele annyit beszélni.
2016. júl. 21. 00:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nem lesz témánk. Végülis eléggé humoros embernek tartanak engem. És attól, hogy esetleg az első randin megcsókol.
2016. júl. 21. 00:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyukád tiltja hogy barátod legyen vagy mi?
2016. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, anyukám is jól ismeri. De azért csajos napra megyünk, nem randira.
2016. júl. 21. 00:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Micsoda? Ő most úgy barátnő, hogy szerelmes vagy belé? :)


Az elején sem értettem teljesen, de amikor csókot említettél, akkor végképp összezavarodtam. Bár tulajdonképpen így érthetőbb, hogy miért vagy ennyire izgatott egy sima találkozás miatt. :)

2016. júl. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy mondhatod azt, hogy jártok, ha még egyszer sem találkoztatok, randiztatok?
2016. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod nem fog megcsókolni :)

De ha akarod akkor sem kell félni a csóktól,fura lesz valószínűleg,de nem rossz. Ha pedig nem állsz rá készen akkor egyszerűen me kerülk hozzá olyan közel testileg és kész. Szedd össze magad, biztosan fogtok közös témát találni max az elején kicsit kínos lesz :)

Mesélj vkiről akit mindketten ismertek vagy viccelődj magadon vagy a helyzet kínosságán és rögtön feloldódsz ;)

2016. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy szereted őt ha nem is mersz találkozni vele? Vagy hogy is lehet járni valakivel ha nem is találkoztok meg ilyesmi?

Menj el szépen és kész, semmi ördöngösség nincs benne.

2016. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!