Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS! Gyógytornász vagy egészsé...

SOS! Gyógytornász vagy egészségügyi asszisztens szakma jobb?

Figyelt kérdés

Én egészségügyi asszisztens szakmát szeretnék, mert találtam egy sulit,ami viszonylag nem nehéz, elismert diplomát ad és mellette több kisebb szakmát is megtudnék csinálni.


A gyógytornász egyetemre is bejutottam, viszont ide csak anyum kényszerítene, nekem elment a kedvem , mert nagyon sűrű, semmit nem tudok csinálni mellette és nehéz.

Ezzel lenne egy diplomám, amivel vagy elhelyezkedek, vagy nem ,a másikkal lenne egy általános, ami bárhol jó, és mellette lenne több kisebb is, de nem egyetem és anyám hallani se akar róla.


Úgy amúgy melyik jobb, szerintetek?


2016. júl. 25. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az Eü asszisztensit jobban szeretnéd akkor csináld azt
2016. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én gyógytornász hallgató vagyok Pécsen, és szerintem a gyógytornász jobb. :D Honnan veszed, hogy nagyon sűrű,meg nehéz? Nem is jártál még oda... Szerintem egyáltalán nem vészes. Az első 1-2 évben sikerült úgy felvennem az óráimat,hogy csak szerdáig volt sulim. És úgy,hogy szerdán már csak 1 infóm volt délbe kb. 4 napom szabad volt a héten,mellette simán el tudtam menni diákmelózni is. Persze van 1-2 nehezebb tantárgy is,de nem teljesíthetetlen. Másrészt az egyetemi bulikat nem szabad kihagyni :P
2016. aug. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!