Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti töröltetek már ismerőst a...

Ti töröltetek már ismerőst a Facebook-on azért, mert marhaságokat vagy rosszindulató kommenteket írkált a megosztásaitokra?

Figyelt kérdés
Nekem most kellett hét év után először tennem ilyet. Eleve szokása volt hülyeségeket írkálni megosztásaimra, tahó poénokat, amiket normál ember nem talál viccesnek. De az utóbbi időben, amikor valami külföldi kirándulós, vagy buliban vagy fesztiválon lazulós postot osztottam meg egyenesen rosszindulatú, trágár módon pocskondiázni kezdett. Más megoldás nem maradt. Annyira közeli ismerős amúgy nem volt. Ez gyakori jelenség manapság vagy csak én futottam bele?
2016. júl. 26. 07:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Én idáig még nemn jutottam el, mert személyesen nem volt még bunkó velem senki, de számtalan tahó vagy ostoba ismerőt tiltottam már le, hogy ismerősök maradtunk, de a bejegyzéseit nem látom. Ha valaki beszólna, nyilván azonnal törölném.
2016. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, töröltem már ilyet. De volt olyan, hogy nem akartam törölni ilyen-olyan okok miatt, ilyenkor csak bejelölöm, hogy ne lássam egyetlen kommentjét, megosztását sem.
2016. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Roland G. ***** válasza:
100%
Töröltem,nem is egyet!
2016. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy ahogy hallom, vannak ilyen emberek, akik a szabadidejük 95%-át evvel töltik, hogy ülnek a gép előtt, és f***ságokat irkálnak mások bejegyzéseire, állapotmegosztásaira.
2016. júl. 26. 09:11
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Én töröltem már, igen
2016. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem töröltem senkit, de bejelöltem, hogy ne lássam a bejegyzéseiket, mert nagy marhaságokat írtak ki. Pl van egy ismerősöm, aki folyamatosan a Mindenegyben blogról meg hasonlókról oszt meg cikkeket, onnan veszi az egész világképét. Más meg zsidózik, hogy a zsidók milyen kapzsik stb közben ő az, akitől egy éve próbálok behajtani egy összeget, amit egy igénybe vett szolgáltatásért kéne kifizetnie, mindezt úgy, hogy még alkudott is az árból és egyébként szépen profitált is a dologból. Más meg mindenféle összeesküvés elméletekben hisz és azokat osztogatja meg. Na nekem ezekhez nincs türelmem.
2016. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
49%

Én ritkán kaptam rosszindulatú hozzászólást de aki olyat írt ami tényleg felháborító és alaptalan csak azért írta hogy legyen mibe bele kötnie azt már töröltem is.

Volt egy ismerősöm akivel nagyon jó haverok voltunk, meg minden. 2 éve úgymond nem beszéltünk már annyira mert az élet másfelé sodort minket. De a lényeg az hogy én megosztottam egy hírt amiről teljesen tisztában voltam hogy nem teljesen igaz mert ilyen fiktív híroldalról származik, még alá oda is írtam hogy "HA lenne valami alapja akkor ezek nem normálisak már tényleg." Már nem emlékszem milyen hír volt mert legalább 1 éve volt már. Akkor a srác haverom elkezdett kötekedni hogy jaj te is mindig elhiszel mindent meg hülye vagy meg ebből látszik hogy nem mentél egyetemre csak érettségid meg OKJ-d van ami miatt egy buta senki vagy, mert aki nem megy egyetemre és nincs diplomája az egy nulla ember.


Persze ennél hosszabban írta le csak én röviden dióhéjban írtam le a lényeget mennyire ócsárolt. Akkor privátba írtam neki hogy vegyen vissza, és persze adtam neki az ívet hogy jó lenne ha abbahagyná az egyetem alatt az iszogatást mert ettől butul majd meg jobban és annyi esze se lesz mint egy sima szakmunkásnak aki annyi idősen mint ő már dolgozik és sorba közöltem vele hogy közös vállalkozásba kezdtem stb.. és már autót vettem meg fokozatosan pépítem fel az életem ő meg szerintem egy percet sem dolgozott még csak mert a szülei elég tehetősek és pénzelik a tanulmányait csak hogy még bulikázhasson 22 évesen. Persze amikor ezt kijelentettem beismerte hogy túlzott de töröltem őt és le is tiltottam. Amikor utcán összefutottunk csak köszöntem neki és elmentem mellette. Persze levette a lapot hogy nagyon eldobta a kalapácsot nálam. Persze vannak olyan ismerőseim akik szintén így vannak hogy ha egyetemre járnak már beképzelik hogy ők mekkora királyok, és sajnos sok ismerősömtől így távolodtam el mert teljesen meghülyültek ott, és átmentek lenézőbe pedig régen mindegyik jó barátom volt akire számíthattam, de aki csak egy rossz szót is szólt töröltem. Így lett 400 ismerősömből 150 ismerősöm. Persze még így is van vagy40-60 ismerős akiket nyugodtan törölhetnék de ők nekem személy szerint nem ártottak, nem szóltak be, nem is osztanak meg hülyeséget addig meg nem törlöm, mert velük néha néha még beszélek.

2016. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen okból nem, de pl. volt néhány ismerősöm, aki rendszeresen erősen antiszemita, cigánygyűlölő, meg úgy általában más népekkel szemben gyűlölködő posztokat osztott meg. Nekem ezt nem veszi be a gyomrom. Azóta nem lepi el az üzifalamat a szemét.
2016. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Blade Bone ***** válasza:
100%
Töröltem, tiltottam is már. :D Kit érdekel, hogy mit gondolhat, az én oldalam. Még ilyen buuzzii oldalakat is iktattam már ki, mint tibiatya, meg kaszatibi, fu de utálom őket.
2016. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen. Még 2011-ben, de akkor több embert is eltávolítottam. Nem is értettem amúgy, mert személyesen nagyon ritkán találkoztunk, de akkor ott mintha nagyon betaláltak volna, valamiért.


Idősebb fejjel belegondolva én nagyon kellemetlenül érezném magam a helyükben, mert totál szánalmas volt amit műveltek. Ráadásul mindenki szeme láttára.


Mondjuk ezzel sikerült több jó barátságot is tönkretenniük, szóval gondolom elérték a céljukat... És a vicc, hogy nem 15 éves kis hülye gyerekekről van szó, hanem 20+ éves egyetemistákról.


Egyébként ez olyan szinten mai jelenség, hogy azóta csinálnak ilyent az emberek, amióta lehet. Ha jól emlékszem az Iwiwen nagyon megosztogatni nem lehetett még. El sem tudom képzelni amúgy, ha bevezetnének valóban egy dislike-ot, akkor mi menne.

2016. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!