Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül ilyen?

Van még rajtam kívül ilyen?

Figyelt kérdés
Eléggé fura, de a haverokkal múltor egy buliban nagyon sokat ittunk. A haverok járni sem bírtak a részegségtől járni. A haverok csak beszélték a sok hülyeséget, és ültek a kanapén. Én rajtam látszott, h részeg vok, de mindenre emlékszem, és ugyanúgy viselkedtem, mint józanon. Egy kicsit szédültem, meg hányingerem volt.

2016. júl. 26. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van.
2016. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok szerintem.:)
2016. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alapból nem ilyen vagyok részegen, de ha akarok tudok ilyen is lenni. annó iskolás koromban ha haverokkal rúgtam be imádtam őrültségeket csinálni meg amihez épp kedvem volt - 99%-ban vicces dolgokat. ha családi buli volt, akkor viszont "okosba" rúgtam be. ugyanis már megvolt engedve hogy 2 sört megigyak. persze ahogy a felnőttek ittak, szép lassan feledésbe merült, hogy én hanyadiknál is járok tulajdonképpen, meg titokba persze egy-két rövidet legurítottam a biztonság kedvéért. annyi volt a trükköm, hogy a dínom-dánom kezdetekor szinte szuggeráltam magam, hogy "ma este csak itt ülök, kussolok és iszok" és így is volt, mindenféle gond nélkül, mindig, kivétel nélkül. a szüleim még ma sem sejtik, hogy a kis fiacskájuk bizony számtalanszor matt részeg volt a családi összejöveteleken, ugyanis észre sem vehették. egyébként nem voltak rossz bulik, mindig akadt egy-két nagy mesélő a társaságban így igen jól szórakoztam, nem volt unalmas :)
2016. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!