Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak köztetek olyanok, akik...

Vannak köztetek olyanok, akik támogatnák a migránsok befogadását az országba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok az érvekre.

2016. júl. 28. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem támogatom, esetleg az egyetemet végzetteket engedném be a hiányszakmák esetében.

De már csak azért se megyek el a népszavazásra, mert felháborít, hogy 3 milliárdot költ el a kormány a reklámjaira. Mi értelme annak, hogy például a Nemzeti sportban ugyanaz a szövegű reklám 2-szer szerepel, ebből az egyik címlaphirdetés, a másik belül egy egész oldalas. Hogy gondolják, hogy más pénzét így szórják, miközben az oktatás és az egészségügy tudjuk, hogy milyen állapotban van?? Én ehhez nem asszisztálok.

2016. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

akik feltudnak mutatni valamit azokat lehet beengedném...

de ha be is települnek, akkor a c1g4ny lakta területekre kellene helyezni őket...egymást baxogassák, de lehet harmónia lenne, 2 ilyen állatfaj megférhet egymás mellett...


23F

2016. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Amiert en tamogatom:


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem támogatom, mert a kultúrájukat és a világnézetüket tekintve nem valóak Európába. Nem illeszkednének be és gazdaságilag sem jelentenének különösebb előnyt számunkra.
2016. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A kultúrájuk,a szokásaik nem egyeznek a miénkkel. Olyan mértékben mások a megszokásaik,mint nekünk,hogy az szakadékot ékel az értelmes európai és a civilizálatlan,vandál népcsoportok közé. Nem ide valók,abból csak az lenne,hogy a normális európai emberek életkörülményei alaposan megsínylik. Mindenkinek van otthona. Aki egy csöppet is hazafi,az megvédi és nem hagyja el!
2016. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
9%

Én abszolút támogatom. Egyrészt, nem sok emberről van szó, másrészt meg a gazdaságnak se ártana, ha a változatosság kedvéért dolgozna is valaki ahelyett, hogy közmunka néven sepregeti három órán át ugyanazt a 2 négyzetméteres betonplaccot. No offense. Meg mert humánus vagyok, és ezt tartom helyesnek.


Ha európa volt olyan lelkes, hogy gyarmatosította a világot integráció nélkül, akkor szerintem párszázezer migránst be tud fogadni. :)

2016. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

nem artana a gazdaságnak!? viccelsz?

ezek aztan tuti jo munkaero...akar csak a ciganyok.

2016. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
(Sunshinedoll-t ne vegyétek komolyan. Sztem csak adókedvezményt kap utána az oldal üzemeltetője, így hagyják szabadon garázdálkodni)
2016. júl. 28. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Az olyan emberekre semmi szükség, akik nem hajlandóak alkalmazkodni egy befogadó ország szokásaihoz. Márpedig ezek között egy olyan sincs, aki képes lenne integrálódni. Még azok sem, akik már évek óta itt élnek Európában és nem most "menekültek". Nem kell messzire menni, lásd a nizzai esetet.

Beengedném őket egy utolsó vacsora erejéig (víz és zsíros kenyér) utána ...............

Időzített bomba az összes, nincs kivétel.

2016. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Azzal még semmi baj nem lenne, hogy más kultúrákból jönnek.

Azzal van <nekem> bajom, hogy alkalmazkodni képtelenek.

Tehát mostani formában nem támogatom.

2016. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!