Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A migránsok, hogy jönnek ide...

A migránsok, hogy jönnek ide Európába ha nincs semmijük?

Figyelt kérdés
olvasgattam olyant,hogy az USA ad 1000 eurót nekik , hogy idejöjjenek ."Kiszivárgott" infó szerint amerikai hajók hozzák őket ide . Mi lehet az igazság ?

2016. júl. 14. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Nincs semmijük egy francot. Van, aki a saját kocsiján jön, meg okostelefonnal. Szegény migránsok...
2016. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem szabad elhinni semmit amit magyarorszagon a migransokrol mondanak.


Kepzeld el te mit csinalnal:

Normalis kozeposztalybelikent eled az eleted, aztan egyszercsak kitor a haboru az orszagodban es nem szeretned hogy uton a munkaba / iskolaba egy raketat kuldjenek a seggedbe. Ezert fogod magad es atkoltozol egy olyan orszagba ahol nincs haboru. (A haborus menekulteket kotelezo befogadni)


Ez pont ugyan olyan mint ahogy a magyarok vandorolnak ki angliaba, nemet orszagba, ausztriaba.


Az angolnoknak pl a magyarok a migransok.

2016. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 meszike91 ***** válasza:
82%

Lábon XD


"olvasgattam olyant,hogy az USA ad 1000 eurót nekik"


Én meg azt, hogy gyíkemberek hátán lovagolnak.


""Kiszivárgott" infó szerint amerikai hajók hozzák őket ide "


Honnan szivárog ez a hülyeség?

2016. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Azt nem tudom hogy a jenkik adnak-e nekik pénzt vagy hogy behozzák őket hajókon, de ha belegondolunk hogy elég tuti okostelefonokkal jönnek, és szegény menekültek látszata ellenére igen márkásan vannak felöltözve és elég sok pénz is szokott lenni náluk (elég ha csak arra gondolunk hogy a migrante panaszkodik, hogy ő ennyi és ennyi ezer eurokat fizetett ki többször is mindenféle embercsempészeknek, de a nácirasszistahortyfasisztavonagáboristakurucinfoista magyarok nem engedik őket tovább).


Tehát az azért jogos kérdés, hogy háborús menekültek lévén többségében feltűnően jól öltözöttek. A másik jogos kérdés, hogy ha valódi menekült, akkor miért papírok nélkül érkezik? Miért nem száll fel az útlevelével egy repülőgépre, és a reptéren igazolja magát és kér menedékjogot?

2016. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"elég tuti okostelefonokkal jönnek, és szegény menekültek látszata ellenére igen márkásan vannak felöltözve és elég sok pénz is szokott lenni náluk"


Lehetett otthon megtakarításuk, eladhatták ingatlanukat, autójukat, egyéb értékeiket, mielőtt útnak indultak. Én is így tennék, ha menekülni akarnék.


"A másik jogos kérdés, hogy ha valódi menekült, akkor miért papírok nélkül érkezik?"


Ez a kérdés valóban jogos, ezen már én is sokat gondolkodtam!

2016. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Lehetett otthon megtakarításuk, eladhatták ingatlanukat, autójukat, egyéb értékeiket, mielőtt útnak indultak. Én is így tennék, ha menekülni akarnék. "


Aha, életszerű, hogy ha háború elől menekülsz, előtte eladod mindened egy háború sújtotta országban, a befolyt pénzből meg kifizeted az embercsempészeket, illetve megveszed a márkás ruhákat meg az iPhone-t, és egyéb luxusnak (menekülés esetén főleg) számító cuccokat.

2016. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Hihetetlenul sotetek vagytok. Attol hogy valaki menekult meg nem feltetlenul szegeny. Menekulnek onnan az orvosok is meg a kozmunkasok is.


Komolyan mondom jobban birom a menekulteket mint a magyarokat.

2016. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
70%

Akkor hát, kedves 7-es... Fogadj be a házadba vagy 10-et. Meglátjuk, néhány hét múlva hogy állsz majd a kérdéshez. Aki ennyire oda van ezekért a majmokért, az biztos nem futott még össze velük.

Én lenn lakom a szerb határon és tavaly ezek a mocskos nyomorultak átvonultak a birtokaimon. Letarolták a termést. Voltak akik az udvaromig merészkedtek.

Ja és, ezek már rég nem háborús menekültek. Addig azok voltak amíg Törökországban tanyáztak. Egy országban ahol béke van, azonos a kultúra, a vallás, a szokások. Onnantól, hogy ezek beléptek Európa területeire, gazdasági menekültnek számítanak.

2016. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Igen, mind orvos, mérnök, tudós ember, látszik rajtuk.

Azért semmisítik meg az igazolványaikat, azért nem beszélnek semmilyen idegen nyelven, azért viselkednek úgy, mint az állatok...

2016. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Aha, életszerű, hogy ha háború elől menekülsz, előtte eladod mindened egy háború sújtotta országban, a befolyt pénzből meg kifizeted az embercsempészeket, illetve megveszed a márkás ruhákat meg az iPhone-t, és egyéb luxusnak (menekülés esetén főleg) számító cuccokat."


A menekülés nem egy pillanat alatt meghozott döntés, ha látom, hogy rosszul mennek a dolgok, háború felé hajlik a helyzet, már előre készülhetek egy ilyen lépésre. Azonkívül a háború nem az egész ország területén zajlik, vannak békésebb területek, ahol még adnak-vesznek. Van, aki megelőzésképpen menekül, mielőtt a háború az ő városát is elérné.

Ha meg már menekülök, azt biztos a jobb ruhámban teszem, ami esetleg ki is bírja az utat. Az iPhone-on, amit meg esetleg még békeidőben vettem, tartom a kapcsolatot az otthon maradottakkal, vagy azokkal, akik már külföldön vannak és várnak rám.


"Ja és, ezek már rég nem háborús menekültek. Addig azok voltak amíg Törökországban tanyáztak. Egy országban ahol béke van, azonos a kultúra, a vallás, a szokások. Onnantól, hogy ezek beléptek Európa területeire, gazdasági menekültnek számítanak."


'56-os magyar menekültek is Ausztria területén már biztonságban voltak, mégis mentek tovább Kanadába, USA-ba, Ausztráliába. Ha te egyszer ilyen helyzetbe kerülnél, te is oda igyekeznél eljutni, ahol magadnak és a családodnak a legjobb lehetőségeket látod.


A gond azzal van, hogy nagyon sokan kihasználva a háborút, olyan országokból érkeznek, ahonnan abszolút nem lenne indokolt menekülni és háborús övezetből valónak adják ki magukat. Valószínű, ezért nincsenek papírjaik se, mert ha kiderülne, melyik ország polgárai, esélyük se lenne menekültstátuszra.

2016. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!