Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki akarom próbálni a drogot....

Ki akarom próbálni a drogot. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mielőtt beszólogatnátok írok pár dolgot magamról.

Egy 19 éves, társaságban kissé visszahúzódó, csendes lány vagyok. Alkoholt már ittam többször is de még soha nem rúgtam be egy kicsit sem és nem is dohányzom. Mióta tudok a drogokról azóta foglalkoztat a dolog, bár csak az utóbbi időben jött a gondolat, hogy ki akarom próbálni. Mivel sokat olvastam róluk, dokumentumfilmeket és videókat néztem, iskolai előadásokon vettem részt így tisztában vagyok vele, hogy mivel jár (jogi és egészségügyi részével is). A családban senki nem nyúlt még drogokhoz, szerintem a szüleim ki is nyírnának, a párom pedig nagyon nagyot csalódna bennem mert ő meg nagyon elítéli az ilyet. 15-16 évesen lett volna alkalmam kipróbálni de akkor nem mertem. Szerintetek ez normális?


2016. júl. 29. 13:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint nem olyan erős drogokra gondolok. Amikor kipróbálhattam volna akkor füves cigivel kínáltak. Igazából azért sem akartam mert ott volt velem egy barátom aki előtt nem akartam ilyesmit csinálni mert ő is elítéli.
2016. júl. 29. 13:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Altalaban nem igy kezdik, hogy nem akarjak kiprobalni... ohh, draga lelkem...
2016. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a kíváncsiság része valahol oké. Az emberi természet része a kíváncsiság.

De legyen eszed, és ne próbáld ki. Örülj neki, hogy egészséges vagy, káros szenvedélyek nélkül.

A barátaidnak igazuk van, hogy elítélik.

2016. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
Hát próbáld ki, most mit mondjak. Ha ennyire foglalkoztat, talán legalább elveszi a kedved tőle... vagy rászoksz, de az a te bajod. :D
2016. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam szinte mindent (a divat drogokat leszámítva, amiről nem tudni mi van benne). Hajtott a kíváncsiság és nem bántam meg. Mivel teszt jelleggel próbáltam, tök érdekes volt megfigyelni magamon, hogy melyik mit is okoz.

Ugyanúgy kipróbáltam anno a dohányzást is régen, semmire nem szoktam rá.

Huszonévesként olykor alkohollal élek, de azzal is már csak néhány havonta egyszer.


Hozzáállás kérdése. Én kipróbáltam mindent, amit szerettem volna, nem láttam bennük semmi jót, így nem is szoktam nyilván rá. Más függő lesz...

2016. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, én is kíváncsi vagyok rá hogy milyen lehet másképp látni a színeket és hasonlók, viszont a gondok ott kezdődnek hogy a drogok nagy része illegális, így beszerzésnél nem tudja az ember hogy mit kap.

16 évesen jobb is hogy nem próbáltad ki, gondolom valami fos biofűvel kínáltak meg.

2016. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ember kíváncsi. Én 18L vagyok és két év alatt kipróbáltam azokat amik érdekeltek :D Megfelelő baráti társaság kellett hozzá, akik vigyáztak rám mindig. Érdekes dolog átélni/érezni azt hogy hogyan változik meg belülről a szer hatására
2016. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyiket szeretnéd kipróbálni?

Sok embernek sz.ar élete van ezért kezdik el, csak úgy poénból nyomni heroint nem jó ötlet.

Én is sok dokumentumfilmet néztem, meg olvastam, szerintem az LSD a legjobb hogyha szórakozni akarsz egy jót úgy hogy ne alakuljon ki fizikai függőség.

2016. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En annak idejen kemikusnak tanultam es eleg sok drogot kiprobaltam, kedvenc az LSD. Viszont igy visszagondolva semmi ertelme...
2016. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!