Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális? Egyik haverom, -aki már eddig is kicsit "mazochistának" tűnt nekem-, kijelentette, hogy ki akarja próbálni, milyen érzés rabként élni egy börtönben.

Figyelt kérdés
És mikor utaltam rá, hogy ott meg van a veszélye annak, hogy megerőszakolják, akkor azt mondta, hogy előbb kigyúrja magát, és majd akkor megy börtönbe. Ez normális dolog? Miért van ennyi mazochista ember? A boldog, szabad élet túl unalmas?

2014. aug. 11. 02:44
 1/5 anonim válasza:
Eléggé érdekes,de mindenki a saját hibájábol tanúl. Fiú vagy lány?
2014. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnőm
2014. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fiú
2014. aug. 11. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
lol Hát én voltam kétszer is, de szabad akaratból csak ugy kivácsiságból biztosan nem mentem volna....igen valóban igaz, h aki gyenge vagy nem nem elég határozott, h azt meg b --szák stb. kö cs ög v csicska lesz stb. ilyesmi :D ugy hogy csak gyurja ki magát, h meg tudja majd magát védeni...mind1 akkor is elég furcsa ötlet LOL
2014. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezhetem 4-es, hogy miért voltál kétszer is bent, és mennyi ideig? Mik a tapasztalataid, hol voltál?
2014. okt. 13. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!