Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a szlovénok...

Miért hiszik azt a szlovénok hogy minden magyar cigány?

Figyelt kérdés

találkoztam egy szlován lánnyal és meglepődött hogy magyar vagyok :O (mármmint hogy fehér stb..) mert ők szerintük minden magyar cigány meg nem kedves emberek

ezt honnan veszik és miért?


2016. júl. 29. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy egyesek ezt hiszik,ne általánosíts.

Mert én is általánosíthatnék,hogy minden magyar azt hiszi hogy aki Szerbiában él,az biztos hogy szerb. De ez sem igaz.

2016. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak Szlovén is ismerőseim semmi ilyen tapasztalatom nem volt velük. Értelmes emberrel találkozz ne kislánnyal.
2016. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó hát biztos nem mind de ő mondta hogy nagyrészük így hiszi
2016. júl. 29. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ugyan honnan? Onnan, hogy sokszor a ,,kisebbségeink" átjárnak oda, magyarul beszélnek, magyar okmányaik vannak, stb, így egyből leszűrik magyarok. Mivel addig sokuk nem nagyon találkozik más magyarral azt szűri le, hogy az összes magyar ilyen. Ugyanezekért vannak kiírva Ausztriában a ,,Magyar ne lopj" felirat.
2016. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!