Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják a magyarokat?...

Miért utálják a magyarokat? Mármint a szlovénok, románok, stb?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Csak kölcsönös a dolog, a magyarok MINDENKIT utálnak, aztán meglepödnek, ha valakik "visszautálják öket.
2016. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Olvass történelmet, és megtudod.
2016. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Vagy ezer éven át a magyarok uralták a Kárpát medencét ás környékét. Eleve nem kezdődött túl jól a barátkozás, lovas hordaként leraboltuk a környéket, aztán amikor nem lehetett tovább csinálni és kialakult a királyság utána meg behódoltattuk a körülöttünk élőket. Akiknek amúgy nem volt egyáltalán olyan rossz soruk, nagyrészt autonóm területként működtek, saját közigazgatással (igaz tartoztak adóval és sereggel a magyaroknak). Szóval mikor Trianonnal ezek a kisebb népek mind kaptak egy jó nagy darabot az országból el is kezdődött a rettegés, hogy mikor fogják majd a gonosz magyarok visszakövetelni. A második világháború erre rá is tett és sajnos még mindig ott tartunk, hogy egyes országokban a gonosz magyarokkal riasztgatják a szülők a gyerekeiket.

Szerintem manapság nincs egységes gyűlölet, de a románok és a szlovákok általában nem szívlelnek minket és azért Erdély nekünk is nagyon fáj még mindig.

2016. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Elrabolták a területünket és hozzájuk csatolták, és ez miatt haragudnak ránk ,vagyis arra hogy mi ezzel nem igazán békéltünk meg, bár azt nem veszik figyelembe hogy annyira birka lett időközben a magyar, hogy úgyse tesz már semmit amihez összefogás kellene,tehát félnivalójuk nincs.
2016. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a magyar nèp nem annyira szerethető nèp...Külföldön mindig is egy rossz hírnèv övezte e csodálatos nèpet.


Amúgy èn nem mondanám, hogy annyira megy a gyülölködès mint sokan mondják. Egy barátom Szlovákiában lakik ès ő nem nagyon tapasztalt olyan fajta gyülöletet mint amiről olvasni lehet egy- kèt helyen.

Romániába többször jártam ès èn szemèly hatalmasat csalodtam a román nèpbe.

Nyilván vannak olyanok akik tènyleg nem szeretik a magyar embereket. De vannak nagyon normális kedves emberek, sőt saját tapasztalataim alapján a románok segitőbbek mint a Romániában èlő magyarok.

2016. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Szerintem csak pont annyira utáljuk egymást, mint bármelyik mások ország a szomszédját. Nézd meg az amerikai filmeket, ott is folyton Mexikót meg Kanadát fikázzák.
2016. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a szlovákokra gondoltál? :O Nem tudnék arról hogy a szlovénoknak problémája lenne velünk...
2017. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!