Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarnak a könyves...

Titeket nem zavarnak a könyvesboltokban a "figyelők"?

Figyelt kérdés

Azokra az ott dolgozókra gondolok, akik megfigyelnek, és levegőt sem lehet venni tőlük. Szörnyen tolakodóak és modortalanok. A múltkor pl olyan példányt kerestem egy könyvből - mivel több is volt nekik - amelyik nincs meggyűrve, vagy "eltörve", erre rám szóltak, hogy ne válogassak, pakolgassak.

Miért nem elég kamerával felszerelni a boltot?

Szerintem nagyon kényelmetlen úgy nézelődni egy könyvesboltban, hogy minden léptedet árgus szemekkel figyelik - ezzel azt sugallva, hogy bennem valami "oldalkitépő-rongáló-tolvajt" látnak.



2016. júl. 31. 09:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem tapasztaltam ilyet.
2016. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavar mikor megyek valahova és valaki figyel. De ugye ott a másik oldal, a boltban ők nem tudják ki a tolvaj és ki nem.
2016. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon nehezem viselem, bár én élelmiszer,illatszer, és játékboltba szoktam tapasztalni... Én valamiért nagyon gyanús vagyok!! :D Szinte már vicces ahogy követnek, és bújócskáznak velem a sorok között, volt már, hogy röhögő görcsöt kaptam! De volt, hogy odamentem, hogy higgye el, nem fogok lopni, és borzasztó kellemetlen amit csinál! DE pont könyvesboltban dolgoztam, plázában... Ne tudd meg mire képesek az emberek!! 10-15 ezer forintos albumokat képesek eltenni, olyan ügyesen, hogy ha figyeled sem veszed észre... :( Napi szinten! Babakocsival, és olyan emberek, akiről álmodban nem gondolnád! stb... :( Szóval nehéz kérdés...
2016. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
*játékboltban
2016. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De pl abban a könyvesboltban, ahol ez történt (Alexandra egyébként) van ilyen bejelző "kapu", ami elvileg riaszt, ha még nem húzták le a könyvön a vonalkódot.


Úgy néz ki én voltam eddig a naiv, mert valahogy nem gondoltam arra, hogy már a könyvesboltba is sokan azért járnak, hogy lopjanak. :/

2016. júl. 31. 09:58
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, de mennyire lopnak!!! Ami bejelez a kapunál azt ördögi profizmussal szedik ki a könyvekből, tömegesen!! Akár a szemed előtt, tiszta bűvész mutatvány, komolyan! :D
2016. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Könyvesboltban dolgozom. Pont pár napja volt egy férfi aki ajándékba keresett egy könyvet és mind a 4 darab sérült volt (karcos volt az eleje, illetve a fekete borító összekoszolta az első fehér oldalakat). Én segítettem neki válogatni, megnéztem van-e másik és én is elismertem, hogy ez tényleg csúnya.

Egyébként elvárás lenne velünk szemben, hogy még mielőtt valaki kérdez már letámadjuk hogy miben segíthetünk. Én ezt nem szoktam mert vásárlóként engem zavar ez a nyomulás. Viszont ha jön egy próbavásárló akkor erre kapunk pontot.

Amúgy az összes munkatársam kedves, bár néhányan már belefáradtak kicsit az idióta vásárlókba, mert ilyen is van.

De senki nem "figyeli" nálunk azt hogy válogatnak a könyvek közül. Maximum arra figyelünk hogy van-e szükség segítségre pl. magas polc esetén, nehogy valakire ráboruljon könyv.

2016. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

U.i.: én nem alexandrás vagyok, ott nem tudom mi van.


Nálunk a Bogyó és babócát lopták mint a cukrot és észre se vettük. Kaput lazán kijátsszák.

2016. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Egyébként elvárás lenne velünk szemben, hogy még mielőtt valaki kérdez már letámadjuk hogy miben segíthetünk."


Van olyan ember, akit ez nem zavar? Engem szörnyen. Majd ha lesz kérdésem, akkor felteszem neki. sokszor csak nézelődni megyek be bárminemű konkrét cél nélkül.

2016. júl. 31. 10:19
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

1, Részben ez a feladatuk;

2, Bármilyen óvatos is az ember, de egy full új, szép könyv letevése során karcosodhat, betörhet a borítója. Gondolom akkor meg azt jegyeznék meg páran... Viszont:

3, Lopásgátlóval vannak felszerelve a könyvek nagy része, így a megakadályozási cselekvést leszámítva nincs értelme az ügyfelek nyakán lógni emiatt.

2016. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!