Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bevásárlószatyor felrakása az...

Bevásárlószatyor felrakása az asztalra, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nagy ilyen Spar-os,Lidl-s,és hasonló szatyrok(táskák)-ról van szó.Buszon,villamoson,zebránál pirosnál,várakozásnál stb.le van rakva a padlóra,járdára,koszba,egyéb helyekre.

Hazaérve pedig (értelemszerűen kipakolás céljából) felrakja a valaki az étkezőasztalra,meg a konyhapultra azt a szatyrot,ami előtte az utca koszára volt téve.

Ti hogy szoktátok?Odafigyeltek ilyenekre?



2016. aug. 1. 19:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
én a székre rakom, onnan nem döl le, meg könnyebb az asztalra pakolni belőle mint a földröl vagy az asztalról
2016. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én általában a székre teszem

nekem úgy kényelmesebb kipakolni belőle :)


néha megfeledkezem, akkor én is az asztalra rakom

nem a leghigiénikusabb az tény, de még senki nem lett beteg tőle a családban :)

2016. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Én odafigyelek. Kifejezetten zavar, főleg hogy tudom, mi minden van egy busz ülésén, egy járdán. Nekem egy fonott szék van a konyha sarkában, ülni nem kényelmes, úgyhogy pakolunk rá, oda szoktam tenni. Az olyasmire is kényes vagyok, hogy utcai ruhában nem ülök az ágyra, különösen ha előtte buszoztam, vagy ilyesmi.
2016. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A földre vagy székre szoktam tenni. Nekem kényelmetlen is az asztalon levő szatyorból pakolni.
2016. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez tulzas, most akkor a szekre, kanapera se uljek le hullafaradtan hazadolve utcai ruhaban, mert elotte abban buszoztam? Az agy mar mas kerdes, oda en se fekszem be, amig nem tisztalkodtam le.

De hogy ne offoljak:en felteszem az asztalra. De nem hinnem, hogy ez akkora baj lenne, mert minden etkezes elott letorlom tisztitokendovel es ha koszos lett, akkor meg pluszba is. Amugy aki a szekre rakja, az se jobb, mert arra utana raul es aztan a ruhajan ugyanugy viszi be a koszt a kanapera, agyba, szonyegre stb.-re. Kivetel persze, ha a szeket azonnal letakaritja es csak ugy ul ra.

2016. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

természetesen nem rakom az asztalra. De amúgy is maximum buszülés az a hely, ahová lerakom, ha csak a földre tudnám, akkor inkább fogom, persze tudom, hogy huszonévesen ezt könnyen megtehetem, később már nehezebb.

Volt szatyor, amit kénytelen voltam letenni a busz padlójára, de azt hazaérve kirámolás után ki is dobtam, mert nem volt lemosható.

2016. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, #5-ös, olyat nem írtam, hogy nem érek semmihez utcai ruhában, nem kell kiforgatni a szavaimat. ha kiforgatod, persze, hogy túlzás. Ha nem forgatod ki, akkor meg egyetértesz, látod.
2016. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Próbálok gondolkodni, mert nem nagyon használunk bevásárlószatyrot... Inkább hátizsákba pakolunk meg mikor hova. Néha kis kukába, amiben a szelektívet visszük s kifejezetten tiszta, mindezek pedig az autóba vagy motoros dobozba kerülnek.

Mivel a hátizsák az tényleg mindenhova lekerül, az ritkán kerül fel a konyhaszigetre, a földről pakolunk ki belőle, de akár fel is kerülhet, jár ott sokminden, a kismacska még nem tud akkorát ugrani, de mindenféle elektronikai többé-kevésbé hulladék előfordul ott (a párom nagy gyűjtő, főleg procikat gyűjt, de azokat le is kell tesztelni), s mivel ott csinálok sok mindent, állandóan törlöm. Ez nekem tökéletesen megfelel.

2016. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én gurulós hátitáskával vásárolok be, könnyebb cipekedni vele, és nem kell az asztalra raknom, megáll a saját lábán, és jóval erősebb, mint a reklámtáskák, ráadásul tartós, így kevesebb szemét keletkezik.
2016. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit leteszek az utcán a földre, azt nem rakom az asztalra.

Ennyi.

2016. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!