Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabalyzo felrakasa kozben...

Fogszabalyzo felrakasa kozben lehet nyelni? Tovabb lent!

Figyelt kérdés
Szoval holnap valami muanyag bigyuszt raknak be. Es holnap utan a rendest. Attol felek nagyon de nagyon, hogy ugye ilyen muanyag izeval kilesz "tamasztva" a szam h ne tudjam ossze csukni. Es attol a szartol nem tudom h tudoke normalisan nyelni... Pfhuu de felek.. 😢😢:(( ertelmes valaszokat legyszi! Kosz!😘

2016. júl. 18. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó is lenne, ha nem tudnál... természetesen fogsz tudni nyelni, és beraknak ilyen nyálszívót is, nem lesz semmi gond!:)
2016. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt! De minden fogorvosnal raknak olyan nyalszivo izet?
2016. júl. 19. 01:59
 3/7 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem a fogorvosodtól kérdezed meg? Neki az a dolga, hogy minden kérdésedre válaszoljon, eloszlassa a félelmeidet, stb... Nála jobban senki sem tudja.
2016. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én szám nem műanyag izével, hanem ilyen vatta csíkokkal volt kitámasztva, amikor kellett. De nyelvi attól tudtam, igaz nem olyan "jólesőt" mintha semmi nem történne a számban, és inkább csak az inger miatt kellett, mert volt nyálszívó. De orvosa válogatja. Meg te is szólhatsz. Én állandóan szóltam, ha valami kellemetlen volt, és minden alkalommal megoldotta az orvos. Nem kell félni :)
2016. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyálelszívó. Mindenhol van. Világi szar érzés, hogy egy műanyag darabbal ki van feszítve a szád, benne lóg a nyálelszívó és a fogorvos két kézzel matat a szádban..
2016. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nyálelvszívót tesznek be, torokkal meg gondolom nyeltél már ha nem akkor majd jön magától szóval :D nem kell parázni.
2016. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
figyu, az a szitu h mar reg felraktak, tuleltem stb.:-) koszi a valaszokat
2016. aug. 17. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!