Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek tetszik ez a név? A...

Nektek tetszik ez a név? A vezetéknevet nem írom le, de passzol a nevekhez: Natasa Denise

Figyelt kérdés
Csak érdekel hogy nektek tetszik e ez a 2 keresztnév együtt.

2016. aug. 2. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt Natasa nevű osztálytársam ők Szerbiából vagy honnan menekültek régen, aranyos szép csaj volt.


Natasa még elfogadható de a kettő együtt sok

2016. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Külön-külön sem adnám, pláne nem együtt.
2016. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!

Véleményt kértél és kaptál is. Nekem úgy tűnik, hogy csak a pozitív vélemény érdekel. Amennyiben így van, azt előre jelezd a konfliktus elkerülése érdekében.


Nekem a Natasa tetszik, a Denise/Döníz (és minden más formája ennek a névnek) nem. Nekem egymáshoz sem illik a két név igazából.

2016. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A Döniz, Deniz egyik formája sem tetszik. A Denis mint férfinév tetszik.

A Natasa sem a kedvenceim közé tartozik, de elmegy.

2016. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

A húgomat is Liliánának hivják és még senki nem mondta rá, hogy cigányos neve lenne, rajtad kivül :D Még mindig normálisabban hangzik, mint a Denise...Én is max akkor tudnám elképzelni, ha az lenne a vezetéknév hozzá, hogy Lakatos, vagy Rézműves..;)

2016. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A Jolán, Mária mióta roma név? A Deniset nem úgy ejtik, hogy Döníz. Mindenki Denise-nek fogja olvasni(s betűvel). Amúgy ha nem tudod elviselni a válaszokat és undok módon reagálsz rájuk, minek írtad ki a kérdést? -.-
2016. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A Natasa orosz névnek szép, de magyarnak semmiképp. A Denise Deniszként kiejtve külföldre tetszene, de Magyarországra nem, Dönízként pedig kész rémálom. Szerintem. Véleményt kértél.
2016. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!