Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik videoznak azok hogy...

Akik videoznak azok hogy csialjak a videokat hogy tudnak vagni stb? van erre valami alkalmazas?

Figyelt kérdés
most bizonyara benanak tartotok de en akkor sem tudom na

2016. aug. 4. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Filmre veszik fel és ollóval vágják.
2016. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

SonyVegas Pro

Van rengeteg program hozzá, sőt ingyenes is, de a fent említettet ajánlom. Ha profibb szintre lépsz, úgyis átkell térj rá, s akkor miért ne tennéd azonnal?

2016. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
ha te is videózni akarsz akkor azt ajánlom ne tedd, majd ha idősebb leszel, de úgyérzem még nagyon fiatal vagy. ha nem ez a célod csak érdekelt, akkor bocsi nem szóltam :)
2016. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez aranyos kérdés:)


igen, volt olyan a celluloid korszakban, amikor a filmszalagot bizony kézzel, ollóval szabdalták:)


digitális korszakban sok program van erre, ami kifejezett a vágásra van, mint például: Sony Vegas, Adobe Premiere, Final Cut, Avid, stb.

2016. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan próbálkozz, még ha fiatal is vagy, és nincs akkora technikai háttered!!! valahol el kell kezdeni:) vannak egyszerűbb programok is, mint a windows movie maker. de sok tutorialt, leírást is találsz mindenhez a neten.

filmezni meg simán mobillal is lehet már, az ne gátoljon semmiben!

hajrá!!!

2016. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen tényleg ollóval vágtak. :-)


Most vannak erre alkalmas számítógépes programok, én egyébként iskolában tanultam is.

2016. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat egyebkent nem vagyok nagyon fiatal egy honap mulva mar 8 eves leszek
2016. aug. 9. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!