Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez az ember?

Normális ez az ember?

Figyelt kérdés

Főtéren a parkban ülök. Körülöttem többen is. Elővettem a telefonom és tárcsázni kezdtem a barátomat. Erre pár meterről egy fiatal srác lekiabált ezzel a szöveggel: ne fészbúkózz!!! Figyelj rám!!! Hallod!! Nem vágysz társaságra??

Úgy megijedtem hogy felemeltem a hangom hagyjon békén és menjen el.

Mindenki nézett. Nagyon megijedtem. Kiabálva tovább állt.


2016. aug. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló.

Miközben a boltból sétáltam haza a járdán, megnéztem a telefonomat, hátha kaptam valami email visszajelzést munkáról vagy interjúról. Egy vén papa jött szembe az úton biciklivel és az is idekiabált, hogy ne nyomkodjam a telefont," a k..rva istenit".

Mondom wtf? :D


Nem normálisak, de nagyon jól tetted egyébként, hogy határozottan és felemelt hanggal elküldted, így kell ezt minden esetben, ha zaklatnak. Más is észreveszi legalább, hogy idegen és zavar téged, máshogy meg amúgy is hajthatatlanok.

2016. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a tipikus "jaj ,ma mindenki csak az fb-t nyomja ,nincs társasági élet" köcsögök. Ezek szoktak jönni a "mai világ" szöveggel is nagy részt. Szerencsétlenek.
2016. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Tegnap egy bélférges öreg nő engem is megtámadott, hogy tegyem el a telefont! Akartam mondani neki valamit, de mire kitaláltam a szöveget már bottal ütöttem a nyomát. Ahogy felnéztem, hogy mi van, ki perlekedik itt, a vén boszorka útilaput kötött, azaz kereket oldott nagy sebességel. Ezeket szerintem a temlomokban hergelik, a papok meg ilyenek, bemesélnek nekik minden hülyeséget, azok meg elhiszik. Egy öreg nő két hónappal ezelőtt a vonaton ezt mondta: az Amerikaiak csinálják a repülőgép lezuhanásokat, mert meg tudják bénítani a repülőgépek motorját egy újfajta pisztollyal... Hát ott konkrétan elkezdtem hangosan röhögni, néztek is, hogy mi van velem...
2016. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Múltkorában egy hivatal bejárati ajtajába állt be egy gömböc testű egyén akitől nem lehetett kiférni és nyomkodta a telefonját. Senki se ki se be (se nyő). Álltam a bejárat előtt egy percig hátha észreveszi magát. Észrevette és odébbállt és szabaddá vált az út. Nem kell itt kiabálni kérem. Normális???

2016. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az ember majdnem nekem esett. Még szép hogy lekiabáltam.
2016. aug. 4. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki azért bemer szólni hogy telefonozok ahhoz hozzávágok egy kést. Ha meg öregek szólnak be akkor konkrétan TÉNYLEG felrúgom biciklivel együtt.

Ki tudja hogy van pofájuk az embereknek beszólni azért mert más telefonozik.

2016. aug. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Azért a késes az durva volt...
2016. aug. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!