Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen sok a bolond ember vagy...

Ilyen sok a bolond ember vagy engem találnak meg?

Figyelt kérdés

Többször előfordult hogy üldögéltem a parkban és valaki oda jött zaklatni. Múltkor 2 idős részeg férfi kezdett el követni. Az egyik mondta is a másiknak, hogy a nadrágosat kövessük. Éppen akkor ment el mellettük egy nálam sokkal csinosabb ledérebb öltözetű nő, de így is engem szúrtak ki...

Ha elmegyünk a párommal a városba sétálni, és ha ő biciklivel jön, néha elcsavarog, ilyenkor oda jön valaki hogy nem megyek e el vele kajálni vagy akármi, hiába mondom hogy nem, erőszakoskodnak tovább. Ez többször is előfordult. Ilyen és ehhez hasonlók. Eljutottam arra a szintre hogy egyedül már nem merek kimozdulni, mert félek.


2016. aug. 4. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
A párod tud ezekről a dolgokról? Mondjuk ez az élet minden területén így van hogy sokan nem ismerik a nem szót. Ha tettlegesen is bántani akarnak szerezz be egy paprikasprayt az hatásos.
2016. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy ilyen sok a bolond ember, és téged találnak meg :DDDDd

Engem pl. ritkán szúrnak ki, és nem olyan vészes, de van olyan ismerősöm is aki bevonzza az ilyeneket és nap mimt nap ilyenek mennek oda hozzá. Van bennetek valami, a kisugárzásotokban ami a kattosokat odavonzza

2016. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Egy idoben engem is betalaltak. Fiatalabb koromban elegge lepke lelku voltam. Aztan kimentem kulfoldre dolgozni, es ott megtanultam, hogy ha lepke lelku maradok meg kis joindulatu, illedelmes es mindenkitol mindent elviselek szotlanul, akkor az ilyen beteg, percerz allatok bizony akar meg is eroszakolhatnak. Bizony sokszor volt, hogy megfogtak a fenekemet, mellemet, odajottek hozzam idosebb ferfiak, hogy menjek el veluk kavezni, ez azert van mert ordit rolad, hogy "gyenge vagy". Kuld el a francba, legyel hatarozott! Hidd el, nekem is kellett bo 3 ev, hogy rajojjek, nem szabad ezeknek ezt engedni. Kint is odajottek hozzam hapsik, pl Japanban egy urge, hogy szexeljek vele. Pedig oreg sem volt! Fenyes nappal, az elelmiszer boltban, mikozben valogattam a noodle kozott odajott, hogy szexeljunk! Elkuldtem a francba! Es nagyon sok ilyen es hasonlo eset tortent mar. Nem lennek kepes verekedni, vagy megutni, de uvolteni igen.
2016. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, hogy jobban érdekled a férfiakat, mint más nők.


"Ha elmegyünk a párommal a városba sétálni, és ha ő biciklivel jön, néha elcsavarog"


A párod elcsavarog mellőled, te szépen sétálsz, ő meg felnőtt férfi létére nem bír magával, és otthagy?


1.)

Azonnal mond meg neki, hogy a kevésbé tisztességes férfiak (alkoholisták, hajléktalanok, rossz arcú fazonok), valamiért rád szálltak, és folyton randizni hívnak, és követnek téged. És te már nem bírod ezt idegileg.


2.)

Mond meg neki, hogy éppen ezért ne hagyjon egyedül. Ha biciklivel nem bírja megállni, hogy ne hagyjon ott, akkor tiszteljen meg annyival, hogy nem biciklizik, amikor együtt sétáltok.


3.)

Minden nap menjen és biciklizzen másfelé. Menjen vagy 20-30 kilométert, aztán mikor hazaért, veled már sétálva, kézen fogva menjen! Mert azt nem tartom igazi párnak, aki elmegy a barátnője mellől. Te sétálsz, ő meg ott megy melletted biciklivel? Ez NEM séta! Ez számodra szenvedés. Nem azért mész el vele, hogy kövesd őt 50 méterről, és csak a hátát bámuld.


Erről számolj be neki. Ha valami nem teszik neki, akkor küld el a csávót, mert valami nem stimmel nála, illetve egyáltalán nem tekint partnernek! Te láttál már olyan szerelmes párt, ahol nő sétál, a férfi meg ott köröz mellette biciklivel, aztán előre megy 250 métert? Egy nő sem tűrné meg, hogy így viselkedjen vele a párja!

2016. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az az igazság, egyszer pont akkor jött oda hozzám egy idegen mikor ő 10 m-re volt biciklivel. Többször mondtam az illetőnek, hogy nem, illetve a párom itt van a közelben, alig tudtam lekoptatni. A párom pedig látta az egeszet és nem jött oda. Ez mondjuk rosszul is esett nekem akkor.

Azóta nem hagyott magamra. Azért biciklivel jön mellettem, mert nekem balesetem volt nemrég, nem tudok biciklizni és a városban taliztunk mikor ő végzett a munkával. Így én gyalog ő bringával. Kérdéseitekre válaszolnék:

Igen, mindegyik esetről tud a párom.

Nem, nem láttam mèg párokat így közlekedni.

2016. aug. 4. 13:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon régen volt, egy év mikor állandóan megtaláltak elme beteg/bolond emberek.
2016. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt még 3 éve, amikor még lelkileg nem voltam a legstabilabb. Valami mégis csak lehet a kisugárzással. :)

Azon a biciklis dolgon pedig röhögtem, bocsi. Melletted köröz...xD Hát vegye le a seggét az ülésről és sétáljon veled.

2016. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

"A párom pedig látta az egeszet és nem jött oda."


A párod egy piszkosul gyáva ember. Én rég elküldtem volna az összes téged zaklató embert a jó büdös francba. Szerezzenek maguknak olyan nőt, aki hozzájuk illik.


Ha mégis csak úgy viccből beleegyeztél volna, hogy találkozz az illetővel, akkor meg a párod lett volna felháborodva. Még azon sem csodálkoznék ezek után, hogy a párod szándékosan le akar koptatni téged.

2016. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A páromnak ehhez semmi köze. Nem lehet mellettem állandóan.
2016. aug. 4. 19:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Udvarolgatnak neked a hajléktalanok, meg követnek a részeg emberek, de a párod nem áll melletted, nem véd be, úgy csinál, mintha mi sem történt volna. Ezek után természetes, hogy ez az ügy a párodra is vonatkozik, mert sem a kérdést nem tetted volna ide ki, sem semmilyen problémád nem lenne, ha ők már rég elküldte volna őket a büdös francba.


De ha te egyszer kiálltál volna magadért, már akkor sem történtek volna meg ezek ilyen gyakran. Nem azt mondom, hogy le kell ordítani a fejüket, meg meg kell verni őket, mert abból botrány törne ki, de szépen értelmesen meg kellett volna beszélned velük. Persze, alkoholisták, de gondolom csak megértik, hogy van barátod, és nem akarsz mással lenni, csak vele.


Mond meg nekik, hogy zavar, hogy követnek téged.

2016. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!