Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a szelektív hulladékgyűjtés...

Ha a szelektív hulladékgyűjtés drága lenne, te akkor is válogatnál?

Figyelt kérdés

(remélem jó kategória)


Tehát ha a szelektív hulladékgyűjtés legalább annyiba kerülne, mint a sima szemét gyűjtés, vagy többe, akkor is szelektíven gyűjtenéd?



2016. aug. 5. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan akkor is, mert legalább ennyivel hozzá akarok járulni, hogy ne csesszük szét az egész bolygót - bár csepp a tengerben. De mondjuk nem sok embert tudok a környezetemben akire ugyanez igaz.
2016. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

sose értettem minek kell szétválogatni... a szétválogatott szemetet is elássák ugyanott, ahol a nem szétválogatottat.


Amúgy meg olyan király gépsorok vannak manapság, hogy bármit szét tudnak szedni.. szemetet meg főleg.

2016. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem kerül annyiba, vagy még többé is, mint a rendes szemétgyűjtés.

A palackokat, tejesdobozt ki kell mosni, csak úgy rakhatod bele a kukába, ez víz -ivóvíz- amivel elmosod, azt nem tudom, hogy 1 vagy 2 kukasauto viszi el a szelektív szemetet. A plusz autókat meg kellett venni, benzin, vagy diesel (nem tudom mivel mennek) ,káros kipufogógázok. Nekem nem került semmibe. Az államnak igen.

Viszont (szerintem) tök mindegy mennyibe kerul nekem vagy másnak. Amit újra lehet hasznosítani ezt vetek kidobni, hogy aztán csak több fát fágjanak ki pl.

Sokkal több helyen kellene így gyüjteni a szemetet. Irodákban pl. Ott egy helyre megy minden... Eleg szomoru, pedig az hatalmas mennyiségű szemét aminek a felét ujra lehetne hasznosítani.

2016. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem olt egy ilyen projectem, kicsiben házi megoldással működött is. Akinek elmondtam, kb kiröhögött.. Ezek után letettem róla, lesz@rom ha az emberiség a saját szemetében fullad meg évek múlva.
2016. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a háztartási hulladékot ugyan annyiért vinnék, vagy olcsóbban, mint a szelektívet, akkor is gyűjtenéd-e?
2016. aug. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!