Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kérjek ölelést az utcán,...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Hogy kérjek ölelést az utcán, ha picit félénk fiu vagyok? (itt pl szövegre gondoltam. Hogy mit mondjak. + nem vagyok szép helyes fiu hanem ronda, tehat ha visszataszito arcom van nem hiszem h nem undor fogadja majd az embereket)

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek..te most oda akarsz menni random emberekhez, hogy öleljenej meg?

Tudom vannak ilyen videók a neten,de könyörgöm Magyarországról beszélünk,előbb szúrnak le,mint hogy megölelnek.

2016. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
A kerdesedet nem ertem,de adhatok tanácsot. Legyen onbizalmad.. Nem ismered azt a mondast, hogy hiaba vagy olyan amilyen ,ne foglalkozz massal mert vannak olyan emberek akik nem a kulsejuk miatt "hiresultek"el (es ezt nem bantasbol) hanem azert mert nagyon nagy szívük van es esetleg kedvesebbek mint masok. Te biztosan ebbe a kategoriaba tartozol, ugyhogy ne legyél ilyen negativ magaddal szemben.Mindenki szep a maga módján. Az előzővel egyetertek :)
2016. aug. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem teljesen mindegy, milyen a búrád, ha random zaklatsz az utcán hogy ölelést kérsz, jó esetben még félénkebben fogsz távozni, rosszabban monoklival.

Szerintem minden normális nő így vélekedik.

2016. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Ez kamu, aki félénk az nem megy idegenekhez oda utcán... nem is akar. Nem normális dolog ölelgetni idegeneket.
2016. aug. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek neked random emberektől ölelés? Találd fel magad. Heló neharagudj a zavarásért de már az előbb amikor megláttalak annyira megfogott a tekinteted, olyan szép szemeid vannak, úgy éreztem muszáj ide jönnöm hozzád nem haragszol meg ha kérek egy ölelést?

Vagy valami hasonló. Nekem spontán jön, bármikor le tudnék rendezni egy ilyet ha szükségem lenne rá.

2016. aug. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az utcán tényleg nem a legjobb ötlet, de pl. MondoCon-on szoktak lenni ilyen 'free hug'-feliratos emberkék😊 ha BP-i vagy, ezt ajánlom.😄

ha nem, hát akkor nem tudom, de biztosan találsz majd valami rendezvényt, ahol ez nem tűnik furcsának.😊

mondjuk, én személy szerint örülnék, ha valaki az utcán meg akarna ölelni (persze ha nem ápolatlan). :))

2016. aug. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne az utcán kérj ölelést idegenektől, hanem barátoktól, rokonoktól, barátnőtől, stb! Vagy állj ki az utcára egy FREE HUGS táblával és várd, amíg odamennek az emberek megölelni.
2016. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!