Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amelyik lánynak csak magáról...

Amelyik lánynak csak magáról vannak képei facebookon, az egyedülálló?

Figyelt kérdés
De tényleg szinte csak magáról különböző helyzetekből fotózva, de még férfiakkal sincs képe se barátnővel, az egyedülálló ? Pedig elvileg népszerünek mondható
2016. aug. 6. 09:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Legalább is ahogy kinéz, ahhoz képest csak magáról van kép.. pedig nem egy csúnya
2016. aug. 6. 09:31
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos. Én nem rakok fel páromról fotót.
2016. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2016. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez meg igy szerintem elég megtévesztő, félrevezető
2016. aug. 6. 10:05
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki saját maga dönti el, hogy mennyit oszt meg az életéből. Ebbe semmi fêlrevezető nincs :)
2016. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sincs a barátommal képem, mégis van barátom.
2016. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oké. kockás felső testem van, sportos kinézet kb nők ideálja, és a hasamról meg csak magamról teszek ki képeket, de amúgy kapcsolatban élek, viszont semmi erre utalót nem teszek közzé. Ne mondja már senki hogy ez teljesen normális
2016. aug. 6. 10:22
 8/17 A kérdező kommentje:
De ezekszerint megtehetem ? ma már úgy is ez a menö.. vezessünk félre mindenkit, csinálok magamról félreérthető dolgokat, és mikor közelitenek akkor meg hibáztatom, elküldöm őket hogy mégis mi a ... képzelnek
2016. aug. 6. 10:24
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Azt csinálsz amit akarsz, olyan fényképet teszel ki amilyet akarsz. A facebook még mindig nem társkereső, ezt nem kéne elfelejteni. Én se rakok ki mindenki számára láthatóvá a csajomról fényképeket, csak a közeli ismerősök, család látja ezeket.
2016. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Az a csaj valójában egy pszichopata gyilkos!!!!! :O

Menekülj!!!!

2016. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!