Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amelyik lánynak csak magáról...

Amelyik lánynak csak magáról vannak képei facebookon, az egyedülálló?

Figyelt kérdés
De tényleg szinte csak magáról különböző helyzetekből fotózva, de még férfiakkal sincs képe se barátnővel, az egyedülálló ? Pedig elvileg népszerünek mondható
2016. aug. 6. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van barátom , de csak rólam van kép FB-n.

Miért lenne félrevezető? Ahogy itt vki írta, a FB nem társkereső oldal.

2016. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon a Facebookon elsz ez a bajod. Nekem sincs a baratommal kozos kepem megis aki szamit tudja hogy egyutt vagyunk. Ha meg valaki bejelol es ismerkedni akar akkor azt meg finoman elkuldom a bus picsuba.
2016. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
De szánalmas vagy. Nem társkereső. Te magadat vezeted félre, hülyegyerek.
2016. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 MZ.per.X ***** válasza:
Akár félrevezető akár nem, nincs törvénybe iktatva hogy facebookon kell kiteregetni az életünket.
2016. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem még magamról sincs fent képem. Akkor én nem is létezem?
2016. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugye mennyivel jobb mikor valakinek havonta vannak 2-2 hetes kapcsolatai és feltolnak azalatt 50 képet hogy "örökké"? Aztán kapja az ívet, hogy "múltkor még mással voltál" és akkor persze neki áll feljebb, miért írja le mindenki mindennek...


Már egy éve kapcsolatban vagyok. 1 közös kép, annyi nincs fent a facebookon. Miért? Mert vannak olyan g**i emberek, akiknek semmi, de még annyi köze sincs hozzá kivel vagyok együtt. Pontosan az ilyen "mindenhova kikerül" kapcsolatok 95%-a megy tönkre a facebook és társai miatt. Na mer' mér? Azért, mert mindig lesz valaki aki beleakar taposni, belerondítani a magánéletedbe (legyen az egyszerű utálat vagy féltékenység)


A közelállók úgyis tudni fogják, miattuk nem kötelező közzétenni milliók előtt. Barátok, szülők, nagyszülők, rokonok...pillanat alatt megtudják. Persze azok is akik addig nem tudtak róla, de hát örökké mégsem lehet titokban tartani.


Szóval nem, nem minden esetben, számítani mindig lehet rá, hogy márpedig neki van barátja.


Még valami: a legkomolyabb kapcsolatnak nincs szüksége publikumra, pláne nem a facebookra. Persze mindenki maga dönti el, mit, hogy csinál, nincs semmi gond ha kint van, de amikor már a közös sza*ást is feltöltik, az már egy kicsit durva vagy mi.

2016. aug. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem az utóbbi csajról, hogy szingli. Csak róla voltak képek. És mint kiderült volt barátja, tehát ez hülyeség.
2016. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!