Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apám alkoholista és nem...

Apám alkoholista és nem tudunk lépni, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Apám alkoholista, születésem óta terrorizálja a családot, többször volt már kint nálunk rendőrség, mentő. Most végre adódott egy alkalom, hogy végre meg tudnánk tőle szabadulni, találtunk egy panel lakást amit megbírnánk venni én meg anya, viszont hitelt kéne felvennünk hozzá amihez mivel házasok apámnak alá kéne írni egy papírt, viszont ő kijelentette hogy nem ír alá semmit és nem megyünk innen sehová! Mit tehetnénk? Teljesen kétségbe vagyok esve! (A papír arról szólna, hogy semmi köze a házhoz és a hitelhez sincs, viszont ameddig nem írja alá nem kapunk hitelt)

2016. aug. 6. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy miért iszik, és miért terrorizálja a saját családját. Hogy miért jó fájdalmat okoznia másoknak. Aztán meg mond azt, hogy gonosz emberekre nem hallgattok, és egy szép napon hagyjátok ott abba a lakásba.


Neki meg nem kell aláírnia semmit. Úgy is el tud válni anyukád apádtól, hogy apád nem ír alá semmit. nem két ember kell a váláshoz, elég, ha az egyik nem akarja. Szépen elválik tőle, ketten lementek, ő meg ott marad egyedül. Ő harcolta ki ezt magának a folyamatos agresszív gonosz viselkedésével.


Olvad el a harmadik pontot:


[link]

2016. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félre értettem, ja igen, a házasság miatt kéne aláírni a papírt, de végül is ez is megoldható, ha anyukád elválik apukádtól.
2016. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyelj amíg nem vallja be magának hogy alkoholista addig csinálhattok akármit ,ha saját maga miatt nem akar meggyógyulni akkor nem is fog soha.. Én csak tudom többévnyi kemény piálás után :) Valakitől próbáljatok segítséget kérni , válás stb Olyan nincs hogy ott tart titeket..
2016. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!