Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez? Szabadna égni neki?

Normális ez? Szabadna égni neki?

Figyelt kérdés
a normális pálinkát ha meggyzujtom akkor annak égni kell?mert apukam eleg rendesen bele ment a pálinkazasba,és egy fajta hazi palinkatol tootal elmegy az esze,veszekszik ithon mAR tiszta ideg vagyok,és anyum is. Maradt az uvegbe egy kis palinka,kiontottem egy tanyerba es meggyujtottam eleg sokaig egett nagyobb langon,utanna egy nagyon pici sarga lötty maradt a tanyérban. Nem véletlen etil alkohollal kevert a palinka? ez nem normalis szerintem,Mit lehetne tenni vagy mondani neki hogy ne igyon??miota nagypapám meghalt azota eléggé bele MASZOTT Apum a pálinkázásba,Van mikor napi szinten részeg. :)

2015. dec. 4. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen normális. Az igazi pálinka minimum 50%-os, nem mint a bolti 37%. Azzal tűzet is olthatsz.
2015. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:

Kb. minden alkoholos italt meg lehet gyújtani (még a bort is), csak a gyengébbeket fel kell melegíteni hozzá. Szobahőmérsékleten csak 60% alkohol fölött gyullad meg, de a tányérra löttyintett mennyiséget a gyufaláng is könnyen felmelegíti, szóval lehetett 50-60 közti is.


Amitől te félsz, az egyébként a metil-alkohol, azt viszont semmilyen házi módszerrel nem lehet kimutatni.

2015. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!