Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan koreai idolt aki...

Nevem Panni kérdése:

Tudtok olyan koreai idolt aki meleg?

Figyelt kérdés
Nevet és csapatot szeretnék, illetve indokot miért gondolod, hogy az. Vagy linket.

#meleg #Korea #Idol #meleg idol
2016. aug. 6. 19:11
1 2 3
 1/24 LloydLord válasza:
Írd be google-be, hogy Gay Korean Idols
2016. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

Nyilvánosan egyikük sem vállalta (még) fel, mivel Korea elég homofób ország, még Magyarországnál is homofóbabb, de van néhány, aki egyértelműen az.


Pl.: Key (SHINee), Ren (NU'EST), Jo Kwon (2AM), Heechul (SuJu), Jaejoong (JYJ), Yunho (TVXQ), G-Dragon (Big Bang), Sungjong (Infinite), stb.


Nem hiszem, hogy bármelyikük indoklást igényelne. Aki nem látja hogy ezek a srácok melegek, az vak. Ha a megjelenésük és viselkedésük önmagában nem lenne elég bizonyíték, akkor elég ha az ember követi őket a social medián. Folyon meleg cuccokat postolgatnak meg lájkolgatnak. Jo Kwonnak még egy "Born This Way" tetkója is van, és lefényképezték ahogy egy melegbár előtt áll a sorban, hogy bejusson. És ennek ellenére még mindig vannak emberek, akik azt hiszik, hogy heteró. XD

2016. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Már megbocsáss kedves 2. de GD NEM meleg. És megmondanád miből gondolod hogy Yunho meg Sungjong meleg?? Heechulról megértem miért gondolod habár szerintem nem meleg. Key sem hinném hogy meleg. Mi az hogy egyértelműen melegek?? Max szerinted.
2016. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Meg Renről is megértem na jó ő lehet hogy meleg de...nem biztos.
2016. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, de GD nem meleg 😂. Többször is randizott/járt lánnyal. Pl Kiku (vagy o-val van?) Mizuharaval. Meg mintha az egyik 2NE1-s taggal is. Ren meg egy teljesen más tészta. Ő már lány. 😂😂 Jobban néz ki, mint egyes lányok.
2016. aug. 8. 15:03
 6/24 anonim válasza:
Gyerekek. Úgy, ahogyan senki nem egyértelműen meleg, úgy senki sem egyértelműen hetero. Ezt kellene felfognia ennek a heteronormatív társadalomnak. Mi az, hogy GD és a többiek biztosan nem melegek? Ismeritek őket? Gondolatolvasók vagytok? Mert akkor emelem kalapom, de szerintem nem ez a helyzet. Egyetértek kettessel, hiába lett lepontozva, szerintem pont ők azok az idolok, akik elég sanszosan legalább 5-ösek a Kinsey-n, és bár szerepet játszanak, de NEM a sztereotípiák miatt. És bizony vannak még egy páran a listámon, akikre gyanakszom. Nem tudok többet nálatok, találgatok, próbálok a részletekre figyelni, és várom a coming outokat, hogy hoppá, mi is itt vagyunk. Csak légyszi', hagyjuk már ezt a hülye hozzáállást, hogy xy nem lehet meleg, mert meglepetés! Már hogyne lehetne. (És azért, ehem, Heechul kb. mindenhogy utalt már arra, hogy melyik oldalon játszik, csak nem mondta ki nyíltan. Szerintem ezt nem nehéz észrevenni, de mindegy.)
2016. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Én nem azt mondom hogy egyértelműen nem melegek, én azt mondom hogy NEM egyértelmű az hogy melegek. Majd ha valaki felvállalja (ami nem valószínű hogy meg fog történni) akkor egyértelmű lesz, addig nem. Egyébként sok koreai idol viselkedik úgy mintha meleg lenne egy Nyugati szemével, mégsem lehetséges hogy mind meleg mert náluk ez (pl. fiúk között soook "skinship") normális. Néhányan vannak persze (mint pl. Heechul és más Super Junior tagok) akik már Koreai szemmel is biztosan melegnek tűnnek (pl. csókolózás a színpadon). De hát nyilvánvalóan nem lehet majdnem az összes Suju tag meleg vagy bisex. (Egyébként nem tudom kinek jön be ez a fajta fanservice de nekem nem és örülnék ha nem csinálnák) Mióta az előző kommentemet írtam azóta olvastam Heechulról egy két bizonyítékot arra hogy "melyik csapatba játszik" és valóban nagy eséllyel meleg. (De én igazi fannak tartom magam úgyhogy I don't careee :D)


Egyébként valaki légyszi írja meg hogy miért tartják Yunhot sokan melegnek mert én még nem jöttem rá (illetve ha csak a beszédstílusáról vagy a mozgásáról van szó akkor szerintem tuti hogy nem meleg)

2016. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, Heechult én is nagyon sejtem.
2016. aug. 12. 23:11
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

GD az instagrammon folyamatosan szivárványos dolgokat lájkolgat, meg meleg művészek festményeit, meleg előadók fényképeit, stb. Egyszer még egy olyan képet is belájkolt, amin egy segg volt és rá volt írva, hogy "a passzívak jobban csinálják". (A passzív az a meleg pasi, akit d*gnak!) Na mondjátok már meg nekem, hogy melyik heteró férfi lájkolna egy ilyen képet????? :P

Az meg, hogy csajokkal járt nem jelent semmit. Egy rakás meleg jár nőkkel, hogy titkolja a másságát. Nem mellesleg biszex is lehet.

2016. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#3


Azért írtam, hogy egyértelműen melegek, mert olyan utálásokat, nyilatkozatokat tettek, amik erre utalnak. Meg a múltjukból (debütálás előtt) van egy rakás bizonyíték rá, hogy nem heteró egyik se.


Pl. Heechul debütálása előtt benne volt egy tinimagazinban, ahol barátokat/párkapcsolatot/stb. lehet keresni:


[link]


És az "ideális partnerhez" azt írta, hogy "nem érdekelnek a lányok."


Na ezt magyarázd ki, hogy ez mitől nem meleg. :P


Jaejoong meg egy rakás szerelmes dalt írt már, de az egyik interjúban azt nyilatkozta, hogy ő nőhöz még soha életében nem írt dalt! Na akkor ebből nem nehéz kikövetkeztetni, hogy pasikhoz írta azokat a szerelmes dalokat!

Meg az is érdekes, hogy a két (férfi) haverja nevét a hátára tetováltatta, de azt is lenyilatkozta, hogy ő nő nevét soha nem varratná magára. Ja tényleg ez is baromira heterós viselkedés... :P

Ja és ne feledkezzünk el a debütálása előtt ilyen képeket csinált a "haverjával" (vagy inkább azt kéne mondanom, hogy az exével...): [link]


Az összes felsorolthoz tudnék ilyen példákat mondani, de nem fogok itt ülni órákon át és kutakodni a többéves postok között, hogy mi hol van. Ha annyira érdekel, ti is meg tudjátok találni ezeket a "bizonyítékokat". Ha meg nem, csak kötözködni akartok és hajtogatni, hogy nem meleg egyik se, akkor feleslegesen nem akarom rátok pazarolni az időmet!

2016. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!