Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában állandóan Záray...

Mostanában állandóan Záray Vámosit hallgatok és ettől depressziós vagyok. Más is volt már így?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés nem kamu/vicc, tényleg nagyon negatívan hat rám ez a fajta zene, de mégis másfajta zenére nincs gusztusom mostanában és maradnak az ő zenéik, viszont nagyon elszomorítanak. Mit csináljak azon kívül h váltsak zenét?

#zene #depresszió #homokóra #záray márta #vámosi jános
2016. aug. 7. 23:13
 1/3 anonim válasza:
Figyelj, kicsaj és/vagy srác. Én nagyon sok Carpenter Brutot hallgatok és néha agyonvernék valakit egy bézból ütővel. Persze, hogy van ez így, a zenének ez az egyik lényege. Én azt mondanám, hogy bár nincs rá gusztusod, próbálj meg mást is hallgatni, pl ismered az Electric Light Orchestrát? Keress rá (ELO)! Mert sajna csak úgy tudod félbevágni, ha...abbahagyod, ami nyomaszt.
2016. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Beszéld meg valakivel a problémád, ha nincs más, hát magaddal. Hogyan segíthetnél magadon? Hogyan oldhatnád meg a problémát? Ha ezzel megvagy, és jól kibőgted magad a homokórára, válts vidámabb zenére! Mivel ez oda-vissza hat, lehet, hogy csak zenétől vagy depis. Keress olyan zenét, amely dinamikusabbak és a szövegük is pozitívabb. Ha állandóan ilyesmit hallgatsz, önkéntelenül is befordulsz.
2017. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig nem depresszív! Minden daluk a szerelemről vagy boldog házasságról szól. Sajnálom ha te ettől befordulsz.

Kérlek akkor hallgass mást! Ne ez a két csodálatos előadót.

2018. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!