Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az afrikai éhezők miért...

Az afrikai éhezők miért számítanak felsőbbrendűnek?

Figyelt kérdés
Amikor valakit valami baleset ér, vagy meghal egy szerette és emiatt szomorú, akkor rögtön rátámadna, hogy "Sajnáltotod itt magad, amikor Afrikában meg éheznek!".
2016. aug. 9. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon durva, én még soha nem hallottam ilyet senkitől baleset/halál után. Én eddig csak akkor hallottam ezt a példálózást, amikor valami apróságon nyíg az ember.
2016. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan már, általában ezt nem akkor szokták mondani, mikor meghal valakije az embernek, hanem mikor apróságokon hisztizik.
2016. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék, elküldtem a választ véletlenül, mielőtt leírtam volna a lényeget...


Szóval. Találkoztam már olyan emberekkel, akiknek az a fura filozófiája, hogy a személyes érzelmek értelmetlenek, és nem kéne egy ember halálát nagyobb tragédiának megélnünk, mint milliók szenvedését, akkor se, ha az az egy ember történetesen a szülőnk vagy testvérünk vagy legjobb barátunk.

De egy konkrét baleset vagy haláleset kapcsán hatalmas bunkóság, hogy ezt a nézetüket hangoztatják... Szerintem érdemes lenne azzal az illetővel beszélni, aki rád támadott, és megkérdezni, hogy miért mondta ezt.

2016. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gnoomage ***** válasza:
70%

Ezt nem szokás, ez olyan szemétség amit normál esetben egy hatalmas taslival szoktak jutalmazni.


"Az afrikában éheznek szöveget" apró dolgoknál alkalmazzák..

2016. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Ok, ha én vmi miatt sz-rul érzem magam, az, hogy mások éheznek, nem fogja feldobni a napom. NYILVÁN! Ezzel általában csak elbagatellizálni akarják a másik ember problémáját. Nem kell ahhoz éhezni meg haldokolni, hogy valaki nehézségekkel küszködjön. a kínlódás meg szenvedés nem verseny, és senki nem lett jobban attól, hogy azt mondták neki, mennyire h-lye problémái vannak.

Amúgy közöld vele, hogy ez is afrika: [link]


[link]

2016. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Éhező emberért nem kell afrikába menni. Ha az illető valóban annyira aggódik az éhezőkért, menjen el ingyenkonyhába segíteni, vagy adjon pénzt a hajléktalanoknak, ne csak akkor dobálózzon az éhezőkkel, mikor olyasmi picsogást hall, mait nincs kedve végighallgatni...
2016. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha Magyarországon egy sokgyermekes magyar család éhezik,akkor mindenki hőbörög,hogy miért csináltak ennyit...

De ha meglátják a Facebook-on a csontig aszott fekete kisfiút,a saját magáról taknya-nyála egybefolyós sírós képet készítő "lássátok hogy engem meghatott" fotóst. Akkor mindenki nyom egy tisztelet lájkot,vagy egy sírós fejet. Ettől ugyanúgy nem lett megváltva a világ. Persze én is nagyon sajnálom,mert mindegyik egy ártatlan kis lélek. De azok ott minek szaporodnak,ha neki sincs mit enni,nem hogy az újabb és újabb gyereknek? Azokon ott egyszerűen nem lehet segíteni. Ideig-óráig jobbá lehet tenni a helyzetüket... ,hogy később haljon éhen,ne most....

2016. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Közhely. Csak úgy mint a "kórházra kéne költeni a pénzt, nem stadionra" vagy "ha megtalálnám ezt a mocskot aki ezt tette a kutyával, ugyanezt tenném vele" akik ezt írják/gondolják/mondják nem írják/gondolják/mondják komolyan, csak jó embernek akarnak tűnni a közönség előtt vagy lájkra vadásznak.
2016. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!