Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Justin Bieber a leghíresebb...

Justin Bieber a leghíresebb ember?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 17:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem Madonna nevet tobben ismerik a vilagon.
2016. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
xDDDDDD még mit nem...JUSTINO GANGAM STYLE MELLET EGY SENKI
2016. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

14 éves kis tinik között biztos. Én már elmúltam 20, és gyakran látom, hogy elég sűrűn van róla kérdés, de őszintén szólva, fogalmam nincs, hogy kicsoda, sejtem, hogy valami kis ecsethajú majom popénekes lehet (vagy valami ilyesmi), de ezen túl tényleg fogalmam nincsen, nem is érdekel.


Szóval ez a suttyó csak egy réteg-híresség, bizonyos életkor felett szerintem rohadtul nem tudja senki, hogy kicsoda.


Az elmúlt "korok" híres énekeseihez képest (akiknek a neveit tényleg mindenki ismeri, ez a gyerek egy senki, nulla. Szerintem 5 év múlva senki nem fogja tudni, hogy ki, és majd lesz egy újabb tinisztár.


Most mondok egy példát, Elvis Presley (aki tényleg elég híres)... Na hozzá képest biztos, hogy egy nulla, sőt -4463546543...

2016. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Michael Jackson

Elvis Presley

Freddie Mercury

Meg a többi legenda na ők a leghíresebb Sztárok pedig már nem élnek

2016. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

Ezen az oldalon biztosan.

Sehol máshol nem futok bele a nevébe olyan gyakran, mint itt.

2016. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Elég szomorú, hogy ez kérdésként felmerül, ő a legjobb példája, hogy valódi tehetség nélkül, hogyan lehet a csomagolt szart dobostortaként eladni az agymosott tiniknek.


A leghíresebb ember nálam II. János Pál.

2016. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Sztem nem. Semmilyen teren.
2016. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem a leghíresebb de az EGYIK leghíresebb ember a világon.És most az öregeket meg a lúzereket akik 20 évesen nem tudják ki ő azt ne vegyük bele.Mert ha belegondolsz Instagramon hány követője van már...És aki kicsit is figyeli a világot és nem bezárkózva él az biztos hogy hallott már róla.Hiszen rádióban/híradóban mindenhol van róla szó.
2016. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Trump a leghíresebb meg Bill Gates
2017. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!