Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakoris név alapján hogy...

Gyakoris név alapján hogy lehet megtalálni valakit?

Figyelt kérdés
Beszélgettem valakivel itt gyakorin. Nagyon szeretnèm megtudni hogy ki ő. Csak az itteni neve alapján meg lehet találni valahogy. Valamilyen bonyolult informatikai módszerrel esetleg?
2016. aug. 11. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Meg, de az nem törvényes és nem is olcsó mulatság lenne.


Nem egyszerűbb ráírni és megkérdezni tőle??

2016. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem , akkor lehet ha nyíltan facebookon skypeon beszélgettek , de akkor se biztos hogy mindent megtudsz ami érdekel .
2016. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kerdezd meg tole
2016. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem hogy feltörni az adatlapját meg ilyenek. Őszintén szólva erotikus témában beszélgettünk és nagyon tudni akarom ki ő de nem ad meg személyes infot magáròl.
2016. aug. 11. 14:04
 6/8 anonim válasza:
100%

Milyen szemelyes infot kerdeztel tole? Bankszamlaszam vagy mi?

A fiok feltorest meg felejtsd el...

2016. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elküldött egy képet a nemi szervéről és meg akarom tudni ki ő. Nem akarnék semmi rosszat csinálni ezen kívül.
2016. aug. 11. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába töröd fel az adatlapját, mert ott sincs név. Amúgymeg nem véletlenül nem adta meg a nevét
2016. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!