Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzések kerítenek...

Milyen érzések kerítenek hatalmukba minket, mikor meghatódunk valamin? Legyen az könyv, film, vers vagy bármi. Te miken hatódtál már meg? (Előbbiek körében--> leginkább könyvre lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 21:22
 1/4 Blade Bone ***** válasza:
Pl önzetlen segítségnyújtáson, a szeretet felülemelkedésén minden rossz ellenére, önfeláldozáson, bajtársi segítségen, a hit erején, és egyéb "csodákon" :)
2016. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A főszereplővel annyira sikerült azonosulni és belemerülni a könyvbe, hogy kétszer is éreztem közel vannak a könnyek/milliószor pedig bosszúságot amikor nem úgy alakultak a dolgok ahogy olvasóként szerettem volna.


The name of the Wind - Patrick Rothfuss (magyar fordítás létezik, de szörnyű, angolul ajánlom)

2016. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok erre a létező legrosszabb válaszadó. Én szinte bármin képes vagyok meghatódni.

Imádok olvasni és rengetek könyv fölött zokogtam már. Egyetértek az előttem szólóval. A Szél nevét csak ajánlani tudom, valami elképesztően zseniális.

19/L

2016. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telibe trafáltál, mert igazi könyvmoly vagyok(imádok olvasni). Köszi szépen az ajánlást, utána nézek majd:)
2016. aug. 13. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!