Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véleményeket kérek! Ki szereti...

Véleményeket kérek! Ki szereti a Prcy Jackson könyvsorozatot? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam végig és nagyon tetszett. Már csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsí

2015. aug. 22. 15:54
 1/8 anonim válasza:

Szerintem a sorozat humora és eseménydussága amitől az ember nem akarja letenni mert kiváncsi mi lessz.

Legalábbis engem ez fogott meg.

Nagyon jo könyv csak ajánlani tudom.

I love Tyson.:)

2015. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Engem leginkább a görög mitológiához való viszonyát szeretem. És ezt az is bizonyítja hogy alig 39 és fél óra alatt kiolvastam mind az 5 könyvet (persze a szünetek nélkül lett ennyi amúgy 46 óra lenne).

I love Percy

2015. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én nagyon imádom, tetszik, hogy modernizálva van az egész görög mitológia, nagyszerű a humor és a karakterek is fantasztikusak :D


I love Nico <3

2015. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én imádom. Nagy szerelmese vagyok a görög mitológiának, és mivel nem nagyon van még ilyen tipusú regény az eredetisége is 5-ös. Az is tetszik, hogy modernizálva lett minden, a könyv az utolsó szótagocskáig tökéletes. minden részletesen elmagyarázva... Egyszóval: BEST!!!

12/f

2015. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Am kedvenceim az Ellelop (Stoll) fivérek. Előző voltam.
2015. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az első két könyvből, aminek film változata is lett? Mi a véleményetek hogy tetszett a film?
2015. aug. 23. 13:59
 7/8 anonim válasza:

Én nagy csalódásnak éreztem az egészet. már rögtön az elején kihagytak egy ikonikus jelenetet amikor a zászló lopás alatt a folyón Poszeidón igényt tart Percy-re és megjelenik fölötte a zöld három ágú szigony. A Perszehponé gyöngyei dolog még nem is volt olyan rossz. De az igen hogy kihagyták belöle hádész sötétség sisakját és az Árész-szel való csatát.

A másik részből meg az egész "köd" dolog.

2015. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem KIRÁLY!!! A humora és izgalomdús története zseniális. A karakterek fantasztikusak.

A film se rossz(?), csak eléggé eltért a könyvtől. Nekem csalódás volt, de ki tudja: talán majd egyszer sikerül nekik.

2016. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!