Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hírességek többsége miért...

A hírességek többsége miért beképzelt? (színészek, énekesek. Stb. )

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kire gondolsz, mikor azt mondod, színész?

Jaden Smith vagy Michael Emerson?

2016. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tehetséggel, pénzzel jön az elismerés, rajongás és elfelejtik honnan indultak. Később azt hiszik ez már alanyi jogon jár nekik. A tehetségükre kinézetükre lehetnek beképzeltek, az más kérdés, hogy ezt nem illik az átlagemberekkel éreztetni.
2016. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudom kik ők... De többségük beképzelt,főleg a magyar hírességek.
2016. aug. 12. 23:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy a többségük beképzelt, inkább csak 1-2 közülük szerintem. De amúgy itt olvastam egy olyat nem rég, hogy pl valamelyik modell "nyuszikázik", mert valaki írta, hogy ha magyar interjúban van, akkor beképzeltnek tűnik neki, ha meg külföldiben , akkor ilyen kis szerény, cuki, és akkor valaki írta, hogy eleve alapból védekezésre van "berendezkedve", mint amikor a nyuszika el akarta kérni a medve fűnyíróját, és mondta neki több másik állat is, hogy hát a medve biztos, hogy nem fogja neki odaadni, mert ilyen meg olyan, aztán amikor odaért, a medve házához, és becsöngetett, akkor azt mondta neki, mert folyton ezen kattogott az agya, hogy úgyse adják neki oda, hogy "tudod mit, medve? tartsd meg magadnak a r.hadt fűnyíródat!" Meg azt is írta még annál a kérdésnél kommentben az illető, hogy ahol él, ott sok bántást kap az az adott modell, beszólongatnak neki, nem tom, pletykálnak-e róla; és akkor külföldön pedig szeretet fogadja , és az veszi körül; és hogy egyszer talizott vele, és dumáltak személyesen, és először vele is ilyen flegma volt először, és "védekező pozícióba ", vagy inkább ilyen "visszatámadó", és flegma pozícióba helyezkedett be, vagy már nem is tudom, és akkor aztán észrevette, hogy az emberke nem úgy viszonyul őhozzá, mintahogy sokaktól megszokta, és akkor leengedte a "védelmi falát", és akkor már ott is tök cuki lett, és tök kedvesen lehetett vele diskurálni.
2016. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

A távolságtartás nem egyenlő a beképzelséggel. A más szakmában lévők között is akad normális, beképzelt vagy szerény.


Michael Emerson pont nem beképzelt.

2016. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös Ki beszélt távolságtartásról??
2016. aug. 13. 00:14
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös, én is ezt mondom.


Mondjuk a "híresség" szóból pont nem magyarra gondolok, de nem mindegy, kikről beszél. Milyen énekes? Justin Bieber vagy Bob Dylan?


Azt mondod, színész, Al Pacino-ra gondolok, nem Lindsay Lohan-re.

2016. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy jelentős különbség lenne a dologban a hírességek és a nem hírességek között. Ha megnézzük, a hétköznapii életben is rengeteg beképzelt emberrel találkozni.
2016. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van 1-2, aki az, és nyilván ők vannak előtérben, mert ők viselkednek és beszélnek úgy, hogy a pletykalapok tudjanak rajtuk csámcsogni. Ha már a magyarok hírességekről beszélünk, akkor nyilván máshogy viselkedik egy Kulka János, mint egy Szabó Zsófika, érted.

Amúgy meg a hirtelen jött népszerűség elég jól meg tudja változtatni az embert. Van, aki nem képes kezelni. Van, ahol ez pszichés problémákban mutatkozik meg, és igen, van olyan is, aki elhiszi, hogy amiért népszerű, ő a többiek felett áll (kb. az összes valóságshow-sztár ilyen amúgy... aztán koppannak, amikor fél év múlva már nem rajong értük senki, mert mást nem tudtak letenni az asztalra, minthogy a pucér seggüket mutogatták a kamerának fél évig a villában).

Plusz azért van az a réteg is, aki fiatalon lesz népszerű. Egy 15-16 éves embernek sincs még kifejlett személyisége, és sokan nem tudják, nem tapasztalták ki, hogy bizonyos helyzetekben hogy illik viselkedni, vagy mit illik mondani, hogy ne nézzék őket bunkónak (van, aki ezt felnőttkorára sem tudja elsajátítani). És itt most nem Justin Bieber-kategóriáról beszélek, aki tényleg elkanászodott és botrányt botrányra halmoz, hanem egy-egy olyan hírességre, aki amúgy nem i feltétlenül nagyképű, de pár kérdésre adott válasza furán jön ki, mert még nem tudja magát szépen, pontosan kifejezni, a korosztályára jellemző szlenget használja.


Plusz amellett sem szabad elmenni, hogy a mai világban irigykedésből már arra is rásütjük, hogy beképzelt, aki tisztában van a saját értékeivel, és nem hazudik meg álszeránykedik, ha rákérdeznek. Én saját személyes példával jövök. Elitkollégium felvételijén voltam, latolgattam az egyik akkori barátommal a lehetőségeimet, és megjegyeztem, hogy viszonylag jók az esélyeim a bekerülésre, mert angolul csaknem anyanyelvi szinten, németből haladó szinten beszéltem (beszélgettem a többi jelölttel, ők nem voltak ilyen szinten), jók voltak az eredményeim és a szóbelim is jól sikerült. Erre megkaptam, hogy "hát ez elég egósra sikerült". Miért? Mert nem álszerénykedtem, hogy jujj, annyira izgulok, biztos nem vagyok elég jó? Amikor tudom, hogy az vagyok?

2016. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én találkoztam már magyar ismert emberekkel, színészekkel, humoristákkal, zenészekkel meg külföldi színészekkel is, és mind aranyosak és kedvesek voltak. De nyilván van köztük, aki elszáll, vagy egyszerűen csak alapból egy bunkó, csak épp zenész, színész stb a foglalkozása.

Aztán persze ne feledjük, hogy egy olyan környezetben vannak, ahol sokan a kedvüket lesi,ahol mindíg középpontban vannak, és ez adhat egy torz ön és világképet.

2016. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!