Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A filmekben hogy szoktak...

A filmekben hogy szoktak sírni a színészek?

Figyelt kérdés
tudom hogy vannak akiknek ez magától megy de akinek nem azzal mi van? az előbb bekapcsoltam egy lassú szomorú zenét és megpróbáltam kipréselni pár könnycseppet...de a végeredmény az lett hogy nagyon elkezdett fájni a fejem és piros lett xdd tehát?

2016. jún. 21. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Talán megpróbálhatnál valami szomorúra gondolni vagy valakire aki már elhunyt de nagyon szeretted.
2016. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éppen azért színészek, mert nekik ez megy.

Általában tapasztalatokból játszanak.

2016. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Wow Nikolett, te nem vagy semmi! 100%! ;) Adtam egy zöld kezecskét, nehogy lerontsák még a végén! :D


Kettes válaszolóhoz hasonlóan valószínűleg egy sírós szerepre olyan színészt választanak, aki képes csettintésre elkezdeni pityeregni.

Ha esetleg valami előadáshoz kell, azt ajánlom csípd meg magad valahol, vagy hajolj felvágott hagyma felé. +még saját tapasztalat, hogy akkor szoktam sírni, ha nagyon elkeseredek, úgy érzem, nincs több remény. Pl. ha az elképzeléseink sehogy nem jönnek össze (akár a legapróbbak sem, pl egy ajtó becsukása, vagy ha aludni támad kedvünk és minduntalan megzavarnak, stb), az elég elkeserítő tud lenni. :)

2016. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem nehéz, elég könnyen megy, ha sírtál már életedben, akkor tudod milyen érzés és ezt akár gondolatok nélkül is elő lehet idézni, mármint nem gondolsz senkire aki miatt szomorú leszel, csak spontán elkezdesz sírni...


volt amikor rákosoknak való étvágynövelő gyógyszert szedtem ültem a gép előtt, dolgoztam és spontán elkezdtem sírni, mármint könnyezni a szemem, meg az arcom bizseregni...holott baromira nem voltam olyan hangulatban, sőt jó kedvem volt, de a gyógyszer ilyen hatásokkal járt...

gondolj vissza gyerekkorodban milyen könnyen sírtál, ha kellett valami...


23F

2016. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mentolt kennek az arcukra, a szem közelébe, az a legegyszerűbb és leggyakoribb megoldás filmes körökben. A hagymát nem használják, mert büdös.
2016. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!