Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tehetném le az érettségit...

Hogy tehetném le az érettségit? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tudom hogy ha érettségit akarok menjek gimnáziumba de ez az én esetemben nem tudom h h van mert már otthagytam a sulit és szakkepzobe jártam, mert sajnos nsm tanultam nyolcadikba .


Most valahogy mindenképp le akarok érettségizni most mennék harmadikba ha normálisan tanultam volna.


Hogy tegyem le szerintetek?

Miskolc mellett lakom,


Nézegettem esti gimit de mindenhol azt írja h csak olyan mehet oda akinek szakmája van. ??


Nem ertem.

Segítsetek nekem


2016. aug. 13. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a sulikban, telefonálj be hozzájuk a titkárságra, és elmondják.
2016. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem itt lenne érdemes érdeklődni. Amikor én szerettem volna érettségivel kapcs érdeklődni, akkor itt sikerült :)

2016. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy itt?? Nem tudom, mert már át lettek szervezve tuti 😃 mindig variálnak. De az a lényeg, hogy én is megyeszékhelyen lakom, és volt valami oktatási hivatalos kirendeltségközpont, akiknek fel tudtam hívni a számát, és tudtam informálódni

2016. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan vetted, hogy csak szakmunkás mehet esti gimibe, erről ordít, hogy nem igaz.
2016. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szakma,én estin érettségiztem és nem volt szakmám. Minden nagyvárosban van erre lehetőség.
2016. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon van a József nádor Gimi (ilyesmi neve van), az esti tagozat után érdeklődj
2016. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A miokra gondolsz? Azt en is néztem

Csak az a baj h az egy eleg trokhar iskola és nincs jó híre , ha már érettségizni akarok akkor jobbat valasztok

2016. aug. 14. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!