Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszkedvvel filmezni?

Rosszkedvvel filmezni?

Figyelt kérdés
Tegnap eléggé elcseszte egy .... gyerek a kedvemet, pedig pont meg akartam nézni egy filmet amit nagyon vártam(The nice guys). Ha ilyen kedvvel fogom megnézni a filmet, befolyásolhatja -e az élményt?
2016. aug. 14. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen mert azt várod majd a filmtől hogy felvidít.És ha nagyon szar kedved van akkor nem nagyon fogja feldobni egy film szóval csalódni fogsz.

De persze ez nem biztos hogy így lesz.Én csak magamból kiindulva írtam választ.

2016. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biutiful. Nézd meg, ha rossz a kedved.
2016. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ez lesz az első filmed vagy most éled át az első rossz kedvedet? Eddig mi volt? Én tudom magamról, hogy azonnal ott vagyok a filmben, sorozatban, akármi is van az életemben. Neked kell ismerned önmagadat.
2016. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, még soha sem álltam hozzá rossz kedvvel filmet nézni. Nem tudom mi ebben a meglepő.
2016. aug. 14. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy ezek szerint csodálatos életed van. Ez esetben irigyellek.
2016. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván befolyásolja, én a helyedben nem állnék neki, bár én filmkritikákat is írogatok, és félő, hogy ha szar a kedvem, akkor lehúzom az egyébként nem rossz vagy akár jó filmet is. :)
2016. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!