Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hétvégén filmezni szoktam,...

Hétvégén filmezni szoktam, unalmas az életem mert alig vannak barátaim. Mindenki menőbb, fontosabb személyiség nálam. Görcsösen szeretnék barátot de senki nem törődik velem. (? )

Figyelt kérdés
Nem járok sehova mert nem hívnak egy ideje (nincs aki hivjon..)mert a legjobb barátaim sorra elköltöztek.Mit tegyek hogy elmúljon ez a rossz érzés?Már azt sem tudom ki vagyok.:(
2014. febr. 21. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki, találj egy hobbit. A összehoz más emberekkel. Legyél segítőkész, az is sok emberrel összehoz. Aztán ki tudod ezekből szűrni, ki az igaz barát, és velük táplálod a kapcsolatot. Ennyi. De ne görcsösen, mert az csak visszafog:)
2014. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki, járj olyan helyekre, ahol eleve közösség van. Táncóra, edzés, valamilyen tanfolyam.

Ez egy ördögi kör. Ha magadba süppedsz és sajnálod magad, mégannyira sem fog sikerülni senkivel összebarátkozni, mert akinek ilyen negatív a kisugárzása, azt elkerülik.

Ne emészd magad, előfordul ez bárkivel és az oka nem az, hogy te nem vagy elég értékes.

Nálam is így visszaesett a közösségi élet, mikor hazaköltöztem az egyetem után. A barátok szétszóródtak az ország minden részére, egy ideig egyedül éreztem magam, de aztán új barátokat találtam.

Amúgy meg ha nincs aki hívjon, akkor hívj te... szervezz valami partit, vagy menj el valahova és hívj el te embereket. Egy-két ismerős csak van. Próbálj bekerülni a baráti körükbe.

2014. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam,de mára megtanultam egyedül is jól érezni magam. Ha jó az idő,elmegyek egyet kirándulni,ha pedig nem,akkor is lefoglalom magam valamivel. Ne akarj görcsösen semmit,mert annak sosem lesz jó vége.
2014. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Esetleg azt meg tudnád nekem írni privátban, hogy hol laksz, hány éves vagy (de ha erre nem akarsz válaszolni, nem muszáj), és természetesen hogy hogy hívnak? Mert az akkor esetleg jó lenne! :)
2014. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló szituban vagyok.

Mi vagyunk a bolygó selejtjei?

De mi legalább nem szaporodunk....

Nem kell lepontozni, totál depis hangulatban írom ezeket...

Sok sikert másnak az élethez..

2014. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!