Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnél meghalni, vagy...

Szeretnél meghalni, vagy örökké élni?

Figyelt kérdés

Ha fölajánlanák azt, hogy Számodra minden megszűnik, elveszik mindened, a világ megszűnik számodra, és semmi sem lesz, vagy létezni örökké?


DE! Úgy értem, ha fölajánlanák, akkor 100%, hogy örökké fogsz élni a világban, vagy meghalsz. Úgy, ahogy az Ateisták hiszik.


2016. aug. 14. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Csukd be azt a könyvet, de gyorsan!
2016. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább valami féle szellem szeretnék lenni. Oda mennék ahová akarok és azt lessek meg akit akarok. Na meg használnám azt a kevés kis erőmet arra, hogy összehozzam a két kedvenc emberemet.
2016. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Milyen könyvet? Szellemként, külső szemlélőként nézni a viéág dolgait? Észlelni azt, de bele nem avatkozni?


Hmm, kipróbálnám.

2016. aug. 14. 18:21
 4/13 anonim ***** válasza:
örökké élni inkább!
2016. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha örökké élnék semmim sem lenne, mindenki meghalna körülöttem és egyesül maradnék céltalanul éldegélve, ez inkább átok lenne mintsem áldás. Pont úgy van jól ahogy van, legalább tudom, hogy ha meghalok az élet megy tovább és nem pusztul el a világ egyik napról a másikra. Bizonyára egyszer valamikor világvége mert semmi sem örök, de legalább egy normális befejezést kapunk. Én amúgy sem hiszek az "örök"-ben, teszek rá! Éljek inkább még 20-30 évig, mintsem örökké éljek, mert azt nem nevezném életnek.
2016. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
...világvége lesz...
2016. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én élnék örökké, de kikötéssel. Pl nem lehetne semmilyen testi bajom, nem lehetnék beteg, nem fájna a fogam. Ja és az életet agyilag, mentálisan is el bírnám viselni.


Akkor jöhetne.. nincs vele problémám.

2016. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Orok elet.
2016. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Halál. El sem tudom képzelni, mennyire fájdalmas lehet az örök élet.
2016. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer minden véget ér,hogy kezdődhessen valami új. Ez az élet rendje. A normál elhalálozást választom. Nem véletlen,hogy ilyen a természet :)
2016. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!