Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan nem szeretnél meghalni...

Hogyan nem szeretnél meghalni pl balesetben?

Figyelt kérdés
Én pl nem szeretném, ha cápa v krokodil falna fel, de erre nincs is esélyem szerencsére.
2011. márc. 25. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretném ha meggyilkolnának. ha meghalok, természetes halált haljak.
2011. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék bent égni valahol, sem pedig megfulladni. Ja és annak is örülnék, ha senki nem ölne meg éjszaka hazafelé menet 500Ft-ért például. Meg úgy igazából semmilyen balesetben nem szeretnék szétszakadni és a többi, inkább a természetes halál, de ezzel szerintem minden normális ember így van. Ha rangsorolnom kéne, akkor mindenképp az égés lenne az, amit nagyon nem szeretnék. :S
2011. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én se.Inkább öregségben.Ha ez nem lehetséges akkor lassan,hogy áttudjam gondolni az életemet.(pl rák)

Ha muszáj lenne választanom elsőnek hogy amiben NE haljak meg az az álom lenne...Szerintem nem jó az ha nem tudod mikor haltál meg.Egyszerűen elalszol ,és már nem térsz magadhoz....Ez csak egy vélemény.

2011. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem szeretnék 120 évesen a saját sz*romban fetrengve vegetálni úgy, hogy azt sem tudom hogy hol vagyok.
2011. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt mondják a hozzátartozók számára "jó " az, ha az illető álmában hal meg.
2011. márc. 25. 14:24
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a fetrengős, öntudatlan pedig a legrosszabb egy hozzátartozónak.
2011. márc. 25. 14:26
 7/18 anonim ***** válasza:

Alzheimerben :S Nem elég, hogy az ember leépül, de még az "emberségét", öntudatát, méltóságát, gondolkodását is elveszti, anélkül, hogy észrevenné. És a családjának is komoly feladat egy Alzheimeres beteg.

23/F

2011. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

14:12 vagyok


Persze ,hogy JÓ a hozzátartozóknak.Nem szenvedett,és ez megnyugtató számukra.Nekem közeli ismerősöm nem halt még meg!Ha bekövetkezne akkor remélem ,hogy álmában ,és ne keljen szenvednie.Én más vagyok.Eléggé filozófiás...Mindent szeretek átgondolni,de ha álmomban leszúrnak akkor ezt nem tehetem meg.

+Ateista,ez megmagyarázza ,hogy mért szeretnék minél többet élni.


Mért veszíti el a méltóságukat?Ezt sosem értettem(ne ítéljetek el).Nem mindegy ha eljő a vég ,hogy milyen méltóan?Meg ez teljesen természetes akkor is ha "szarban fekve" halsz meg,ha öreg vagy.

Ha nem méltóan halunk meg az teljesen természetes ,mert a végén a legtöbb ember a világon nem úgy hal meg.

Mind1.Nem tudom elmagyarázni.(:-D

2011. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben igazad van, hogy a legtöbb ember nem méltósággal hal meg. De mondjuk van különbség aközött, hogy egy szívelégtelenséges gyengének érzi magát, majd egyszer csak felmondja a szív a szolgálatot, és eldől.

Az Alzheimeres viszont beszarik, behugyozik, folyik a nyál a szájából, etetni kell, nem tud magáról, görcsösen ismételnek valamilyen értelmetlen mozgást, a szerettek ezt látják, hogy a valaha szeretett ember (aki egy anya, apa volt valaha) már magáról sem tud, nincsenek vágyai, gondolatai, semmije. Fizikailag életben van még, de már csak egy kb. egy zombi. Számomra ez a legijesztőbb.

23/F

2011. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Neee!Miért kell ilyen butaságokon gondolkozni?:O


Miért nem azon tűnődtök inkább,hogy mitől lehetnétek igazán boldogok?


A halál majd jön,ahogy jön,legalább addig legyen minden szép!:)Az élet szóljon az életről...:)

2011. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!