Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek tényleg szervkereskedők...

Ezek tényleg szervkereskedők lehettek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretek kimozdulni otthonról. Máma délelött mentem a szomszédos faluba (faluban élek) gyalog. A két falu között egy erdő van. Megyek hazafelé az erdőn keresztül és egy zöld autó áll meg elöttem 5 méterre. Az autóban 3 jól megtermett férfi volt. Az anyós ülésröl egy férfi tetovált karja nyúlott ki és intett hogy mennyek oda. Én nem mentem oda, megáltam és néztem ahogyan kihajol az ablakon az a férfi. Egyenesen a szemembe nézett. Egy kopasz nagydarab ember volt. Vigyorgott rám és mondta hogy száljak be a kocsiba, elvisznek haza. Eltötlött az adrenalin, hirtelen azt sem tudtam mit mondjak. Mondtam neki hogy nem szükséges, erre az autó elhajtott. A rendszámot elfelejtettem megnézni, de lehet jobb is. Gondoltam rá hogy mi van ha csak tényleg el akartak volna vinni haza, jóindulatból, de egy csapat tetovált, nagydarab ember? Nem gondoltam volna hogy velem kikezdenek mert a magasságom alapján jóval idősebbenk nézek ki. 186 cm vagyok.Szerintetek kik lebettek ezek az emberek?

2016. aug. 14. 22:48
 1/7 A kérdező kommentje:
*Lehettek, bocsánat
2016. aug. 14. 22:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy haza akartak vinni, vagy ki akartak rabolni, vagy csak szórakoztak. Szerintem 3 nagydarab kopasz embernek nem lenne túl nehéz elvinnie téged erőszakkal, pláne az erdő közepén. Odahajtott volna melléd, kinyúlt volna érted, a másik 2 kiugrik és betuszkolnak, és már visznek is. De amúgy elég érdekes eset.
2016. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én gyanakvó típus vagyok, és mivel túlerőben voltak, én felvettem volna a nyúlcipőt.
2016. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%
Ha tényleg akarnak valamit, hidd el elbírnak veled. Inkább csak viccből csinálták és jót nevettek miután elmentek.
2016. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is csak ugrattak, de sose szabad megállni ilyen alakoknak. Valószínüleg stricik voltak és a futtatott lányokat ellenőrizték a környéken.
2016. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Inkább az élénk fantáziád
2016. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is el akartak rabolni kiskoromban ,Miskolcon,anyukám három percnyire volt.
2022. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!